Iwona Kurowska kandydatką na posła

Opublikowano: 13 sierpień 2019, 13:36 Kategoria Aktualności
iwona kurowskagrzegorz woźniakgarwolinwyborysejm

W trakcie wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Zbuczynie padły nazwiska kandydatów do sejmu PiS w okręgu siedlecko-ostrołęckim. O mandat powalczą poseł Grzegorz Woźniak i wicestarosta Iwona Kurowska.

Jak podaje portal podlasie24.pl, listę kandydatów odczytano podczas niedzielnego pikniku rodzinnego. Wśród 23 kandydatów są obecni posłowie PiS Grzegorz Woźniak, Teresa Wargocka, Arkadiusz Czartoryski, Daniel Milewski, Anna Maria Siarkowska.

W gronie pozostałych osób ubiegających się o mandat parlamentarzysty jest Iwona Kurowska, wicestarosta powiatu garwolińskiego. To potwierdzenie nieoficjalnych informacji, które można było usłyszeć w ostatnim czasie w naszym powiecie.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

łk

Komentarze  

+3 #68 Uwaga Żart pochlebcy!Jerzuś jgs Czerwony 2019-10-14 11:57
To weszła Piękna Kobieta czy nie weszła?
Bo nie strzymam napięcia.

Wiem,wiem. Głosowałem na Lewicę.
Ale tuż po zwycięstwie euforia czyni cuda; uzdrawia, wybacza, ułaskawia łaskami lasek w lasu, rozdaje podarki, stępia krytycyzm, zaciera przepastne rowy, okopy i przepaści różnic światopoglądowy ch, zapiera dech "dech" i tych oddychających pełnymi piersiami, zawiesza zerwane mosty, topi lody, rozgrzewa serca, rozmarzona przygarnia do uoj!czystego "uona".

A końkret...yńsko to
mje śjem rozochoczi o te wymarzone całużki co możem je przelicytował błędnie jak ryczesz stawiając na jolalność ideową.
Pal 6 to pienie lodów.
Ale jako technolog drewna tj. specjalista od rżnięcia desek a hobbystycznie higienista i czyściciel rur wszelkich od Nord Stream2 aż po najmniejsze muszelki, chciałbym łausząc się jak piesek by mi... "I znowu zapiał kur". :)
I bym miauu "pełną kieszeń", chućiasz i tak potencjał na amory jest już spory.
Avista, abstrachując od tematu całuśnego składam gratulacje, z uzyskania wyniku wyborczego.
Cytować
+13 #67 Głosuję bo czuję... na pięknoSabina 2019-10-01 14:22
Cytuję Marek:
...Mamy więc dylemat: czy Piękna Kobieta, czy raczej...
Marzy mi się Garwolin jako Miasto Kobiet Rządzących.
Może z innej partii?

Może z innej ale ja bym radziła: ta sama osoba. W dzisiejszych czasach młodzi obdarzeni w urody wdzięki, awansują dzięki transferom między korporacyjnym. Wejście do sejmu to popularność i kampania prowadzona w całym okręgu a nie tylko w jednym powiecie.
Ale samo startowanie w różnych wyborach wyrabia markę.
Marki się dobrze sprzedają. Polityka to biznes.
Vide; Kudłaty zmieniacz partii.

Pani Iwona, no raczej, do Europarlamentu. Bo międzynarodowo extra wyrobiona. Nasz garwoliński rodzinny oberżyświat i globtrotuar. Dyma i Honor. Oraz Nymphae warta tymfa.


W krajowym niech zostaną ci co szklanego sufitu zaściankowej mentalności parafian nie przebiją. Oraz ci którzy mimo słusznego wzrostu na swoim terenie na spotkaniach partyjnych ze zwierzchnikami, gorliwie uniżeni... No, garbią się po prostu.
To dla posła wizerunkowa strata, kiedy jako fureman tłamsi podlegle dumę z posiadania bata.

Ale błędne przedwyborcze sondaże nie zawsze z sympatią do pięknych kobiet ,skreślających w kółko krzyżyk, idą w parze.
Moim zdaniem, ma zapewnione w tej kadencji posłowanie. I basta. W końcu nie jest ze wsi tylko z miasta.
Siarkowa niech się schowa.


Erektoracie prawicowy.
Uwaga! K O M P L E M E N T::::


Kandydatko Iwono to nie przyzwoicie wyglądać w naszym wieku tak młodo i słodko. Pani foty pełne cnoty wodzą na pokuszenie pobożnych mężczyzny i a niepobożne kobiety... też nie po bożemu... doznają podniety.
Jako jedna z nich, wychylę szlachetny trunek i pójdę do kabiny zrobić sobie przyjemność i zagłosować na Twój czarujący wizerunek byśpięła się po szczeblach politycznej drabiny.
Cytować
+35 #66 koniuktóra na oszołomyjola 2019-09-22 21:44
Pani koniu.
Nie wiemy ilu masz znajomych i czy w ogule, pies z kulawą nogą da tu głos.
Co do koni.
Nie sąd cie abiście nie bili osadzeni.
Bo bicie konia na postoju zabronione.
Kuń jaki jest każdy wie.
Lubi się lancować acońto wyborów.
I nawet kotoniunia nie wie o co mu biega.
A robi gdzie popadnie i trzeba po nim sprzątać jeśli w miejszczach publicznych.
Nie będę 2razy potwarzać że
jeśli startruje w yborach to PiS powinien zlustrować rodzinę. I czy nie 4 de.part.ment.
Cytować
-2 #65 głosować teżbronio 2019-09-20 21:40
Cytuję konio:
Ja i wielu moich znajomych głosujemy na
https://twitter.com/AnnaSiarkowska


Możecie głosować na kogo chcecie, od tego jest demokracja. Gdyby wszyscy mieli potrzebę pisania komentarza o tym, na kogo mają głosować to współczuję redakcji. Po co to komu? Próba przekonania do swoich racji, moje lepsze? Czy element kampanii wyborczej?
Cytować
-42 #64 kandydować to sobie możekonio 2019-09-20 14:12
Ja i wielu moich znajomych głosujemy na
https://twitter.com/AnnaSiarkowska
Cytować
+43 #63 D'Hondt łorrykról Maciuś I 2019-09-20 09:57
Teoretyczni może być też tak,że jeśli PiS zdobędzie odpowiednio wyysokie procentowo poparcie w całym kraju a piewszy najpopularniejs zy kandydat pisowski na liście garwolińskiej zbierze 90% głosów dla tutejszej listy to wejdzie do sejmu 5-7 pisowskich kandydatów a najmniej znanemu może wystarczyć że otrzyma tylko jeden głos i zostanie posłem.
Czyż nie tak. A może się mylę?
Cytować
+54 #62 Zachwyty Pyttijskie0Polak 2019-09-19 08:43
Po pierwsze nie Pola tylko Polak. Pomyłka.
Mamy demokrację i każdy może ale nie musi głosować.
Pan zabawiasz tym seksem jak ksiądz celibatem. Za bardzo naukowo. Za dużo gadania...Tu na prowincji liczy się wódka i grube uda.Seks na odczepne i na kacu.
Socjalistyczna emancypacja w kwestiach barłożenia i podstawowa edukacja Wisłockiej cofnięta o stulecia.
Właśnie dzìęki takim wychowankom ruchu oazowego jak wiadomi kandydaci PiS
Pan z tymi zachwytam jak karp przed wigilią


Pani Kurowska piękną kobietą jest ale uroda nie najważniejsza w sejmie. Vide Pawłowicz.
Ba, może dla liberalnych wyborców lecz nie koniecznie dla mocherów które uciechy cielesnej nie szanują w tym stanie ducha... ha ha ha ha
Pańskie zachwyty jak proroctwa Pyty.
Na dwoje babka wróżyła.
Cytować
0 #61 Bo ja to lubię...Jerzy Cieślański 2019-09-18 15:25
Będę jednak pani Polu molestował panią za wzięciem udziału w akcie wyborczym. Choć by tylko dla samej przyjemności obejrzenia stosunkowo przystojnych gości. Aktualnie samo przejście ulicą wśród pięknych pań na plakatach podnosi nastrój, samopoczucie, hormony i inne chucie. Normalnie gdyby człowiek był wierzący to zanim dotrze do lokalu wyborczego musiałby się zapewne wyspowiadać.
Cytować
+55 #60 KompromitacjaPola z Podola 2019-09-18 11:05
Panie, pan z tymi czułościami rozbijasz elektorat i PiS i PO. Pan grasz na lewo. Na Czarzastego.

Wychowani na "Niewolnicy Izaurze" wierni zajadli zaciekli prawicowi zwolennicy systemu dwupartyjnego monopolu nie wiedzą co jest grane. Tracą furię konieczną do walki wyborczej.
Ale ja wiem. I niech wszyscy wiedzą.

Faktem jest kompromitacja moralna prokościelnego PiS widoczna przy porównaniu zdjęć prawdziwych kandydatek i tych odmłodzonych, rozerotyzowanyc h na plakatach i bilbordach. Seks na płotach, na pokaz, w zbożnym celu zbawiania Ojczyzny to nie po katolicku.

Pan się oferujesz ustawicznie ze swoim elastycznym sumieniem politycznym do sprzedaży za filuterne gratyfikacje między płciowe pod darmową latarnią kampanii wyborczej jak nastolatka za narkotyki przyjemności ekshibicjonizmu cielesnego w dyskotece.

Nie oceniam wartości bo jedni po trzecim pocałunku pięknej kobiety doznają orgazmu a inni cmokają swoje stare żony na odczepne, sucho i bez języcznych swawoli.
Dla tego nie napiszę, że jak najtańsza kobieta.

Nie usprawiedliwia pana nawet to,że setki zakochanych nastolatek po 15 latach narażenia na kontakty z pana obrzydliwymi tekstami o miłości w internecie, dojrzale płodzi teraz dzieci dla PiS-owskiego 500 plus nie tylko dla kasy ale i dla przyjemności seksualnej.

I nie pójdę na tak uprzedmiotowion e przyziemną rozkoszą wybory.
Nie wetknę swego krzyżyka na karcie wyborczej w szparę transparentnej urny wybiórczej.
Cytować
0 #59 mniam mniamJerzuś Cieślański 2019-09-16 19:08
Tradycynie do sejmu zagłosuję na kandydatów KW SLD (KW LEWICA).
l jak zawsze jestem całymi lędźwiami z wszystkimi pięknymi paniami.
Pani Iwona na moje oko wejdzie na pewno co potwierdzają badania opinii i wyborcza matematyka poparcia wyborców dla komitetów wyborczy.
Dla tego rezygnuję z soobistego puparcia które w przypadku a raczej pewniaqa uzyskania mandatu, obligatoryjnie wiąże się z nieunikalnym zobowiązaniem podarowania mi trzech soczystych całusków z jęrzykiem.
Najlepiej francuzkim. :-)
Cytować
+59 #58 oto foto dyweryjną robotąAniela 2019-09-13 20:03
Złośliwie podbijacie komentami prawdziwe zdjęcie przyszłej pani poseł zmęczonej ulepszaniem powiatu, aby gryzło się w skołatanych dysonansem poznawczym głowach wiernego erektoratu, z nieco piękniejszymi plakatami wyborczymi.
Jest prawda czasu i prawda ekranu.Prawda.I przestańcie prawdalić, że nie nieprawdaż.Więc odprawdalcie się od obiektywnie reporterskiego fejs zbuka twarzy zrytej troską o kraj razem z matką świentoßowską.
Wy kłamcy i POgrobowcy okrągłego z tyłu.Wszysczyśc iec tacy sami po społu.
Cytować
+65 #57 Muniek i anty PiS PiOzenkaBeata 2019-09-11 12:58
To Zenonujące podlizywanie się 100% krytykującym partie i polityków jest pójściem na łatwiznę w bezsensownym zbieraniu zielonych plusików.

Ambitniej jest wspierać mniejszości (czyli po odrzuceniu 50% nie głosujących - wszystkie partie) i zachęcać do udziału w wyborach w których politycy na listach i tak już się wybrali.
I nie chodzi o PiS propagandy szczyt czyli "wszystkiemu winien okrągły" hmm.. jak by tu tak co by do rymu... z angielska stolec.

https://www.youtube.com/watch?v=OuR1SxSNNOU

W pociągach czujesz swąd domowej wojny.
Wręcz oczywiste odwołanie do wiecznego zapachu zasikanych toalet kolejowych w PRL przez pijanych, nie dbających o czystość wspólnych miejsc publicznych rodaków.
A rzeczywistość pisuarów w platformianym anty image, wiadomo" Powtórka bękartów Polski Ludowej i Dwóch takich co ukradli księżyc aby skłócić, podzielić naród, pchnąć wzajemną nienawiścią ku wojnie domowej.

Swąd- brzydki zapach.
Domowa wojna- rodzinny konflikt damsko męski wokół muszli klozetowej,podn oszenia i opuszczania klapy i deski di siadania.
Czy ma być zamknięta bo;
- nie spuszczona z oszczędności, lenistwa, na złość innym.
- nieumyta i śmierdzi bo nie ma komu, nie ma czasu, nie opłaca się zbyt często myć, bo wszyscy używający powinni ją solidarnie prawie i sprawiedliwie myć
Czy ma być otwarta bo:
- nie trzeba się schylać,
- ma śmierdzieć moczem pana i władcy na całe mieszkanie
- być wymyta pachnąca lawendą i stałe otwarcie klapy ma tę dbałość rodzinna o higieną uwydatniać gościom.
Czy sikać na stojąco czy na siedząco bo;
- po babsku
- po męsku
- bo deska do siedzenia zasikana,
- bo na stojaka nie trafia do sedna i chlapie rozpryskującym się na podłodze moczem po ścianach.

Temat na wyborczą debatę.
Frekwencja 69% murowana. :-)

A wy tu Żałujecie Pięknej Kobiecie marzeń samorealizacji.
Zazdrośnicy.
Cytować
+61 #56 wszystkie partie takie sameZenon 2019-09-11 07:48
Fikcyjne przedsięwzięcia pod wysokopłatne stanowiska partyjnych funfli.
Setki milionów na ich pensje za wieloletnie nicnierobienie.
Drobna zmiana czy wielkie złodziejstwo?
Mało że nie zmiana bo tak samo od lat to ostatni jeszcze bełkocą o niej "dobra".
500 dali bo 30lat kapitalizmu i sponsoring EU daje taką możliwość.Bo ukraść jak poprzedni nie umieją. Dali tym o których wiadomo że są większością i w większości na poprawę zagłosują.
Ci biedacy co głosowali na PO boją się podpisywać listy choć będą głosować.Ci bogaci pojadą do ciepłych krajów na urlop bo zasobność portfeli daje nadal poczucie nietykalności.
Są też tacy frajery byli fanacy PO obrażeni że im nie szło.
Rozumiem mieć pretensje do brata szwagra, że żonie dziecko zrobił.Ale do polityków? Wszyscy wiemy jacy są...
Już marszałek "ziuk"
Pisudski wiarołomca rozwodnik kapuś autiackiej bezpieki zwolennik strzelania do rodaków w 1926 twierdził że politycy to k........
Czyli trzeba wiedzieć jak z nich korzystać, zabezpieczać się przed rozpoznanymi chorobami i zmieniać na młodsze piękności.
50procent potencjalnych wyborców zapobiegawczo stosuje abstynencję/cel ibat od głosowania.
Cytować
-89 #55 wyborcaPIS 2019-09-10 17:30
Cytuję Marek:
https://trybuna.info/polska/wirtualne-inwestycje-morawieckiego/

Obiecana Mierzeja
Nie 880tys. a 3miliardy. Koszty wydobycia bursztynów przekroczą spodziewany dochód 0.5mln zł. o 300tysięcy.
Dochód z portu w Elblągu zwróciłby inwestycję (880tys.zł) za 450lat.
Już 3 przetargi na wykonawce zawieszono.

Super Lotnisko.
Nie wykupili ani hektara a planowali do końca roku

22 mosty.
Nic się nie dzieje.
Na ich przygotowanie poszło już z publicznych pieniędzy ponad 86 mln zł. Ale dzięki temu wiadomo, że gdyby miały być budowane wszystkie przeprawy, to rząd musiałby wysupłać nie 2,3 mld zł, ale grubo ponad 4 miliardy.
Samorządy olały.

ale jak PO żarło ośmiorniczki to wszystko było dobrze? tak? PIS przynajmniej nic nie robi w gospodarce i nie kradnie i dba o ludzi dając 500+
Cytować
+73 #54 Obiecali...Po wyborach zapomnąMarek 2019-09-10 12:09
https://trybuna.info/polska/wirtualne-inwestycje-morawieckiego/

Obiecana Mierzeja
Nie 880tys. a 3miliardy. Koszty wydobycia bursztynów przekroczą spodziewany dochód 0.5mln zł. o 300tysięcy.
Dochód z portu w Elblągu zwróciłby inwestycję (880tys.zł) za 450lat.
Już 3 przetargi na wykonawce zawieszono.

Super Lotnisko.
Nie wykupili ani hektara a planowali do końca roku

22 mosty.
Nic się nie dzieje.
Na ich przygotowanie poszło już z publicznych pieniędzy ponad 86 mln zł. Ale dzięki temu wiadomo, że gdyby miały być budowane wszystkie przeprawy, to rząd musiałby wysupłać nie 2,3 mld zł, ale grubo ponad 4 miliardy.
Samorządy olały.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież