Skatepark znów do konsultacji

Opublikowano: 07 sierpień 2019, 10:34 Kategoria Aktualności
Garwolinskatepark

Po uwzględnieniu głosów młodzieży zmieniła się nieco wstępna koncepcja skateparku, który ma powstać na Zarzeczu. Teraz magistar znów prosi młodzież o głos i akceptację nowej propozycji.

Na początku lipca Urząd Miasta w Garwolinie poinformował, że jest w trakcie aktualizacji i uzupełniania dokumentacji projektowej skateparku.
Władze zwróciły się do młodzieżyo pomoc w ocenie koncepcji pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa. - Jesteśmy ciekawi waszych opinii i propozycji wyglądu, kształtu czy wyposażenia skateparku - informował urząd.

 

Po uwzględnieniu opinii i uwag, przygotowano nową koncepcję obiektu. Skatepark miałby powstać na Zarzeczu i mieć powierzchnię około 500 m. kw.
Znajdą się w nim: bank ramp + quarte pipe, roll-in + bank ramp z quarter pipem, jump box, funbox + grindbox + poręcz + grindbox 2 + grindbox 1, poręcz łamana,
i ławka. Nowa koncepcja ponownie zostaje poddana analizie. Urząd chce, aby projekt spełnił oczekiwania najbardziej zainteresowanych.

Wszelkie opinie i propozycje można kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz stronę Facebooka Miasta Garwolin do końca sierpnia.

jd

Komentarze  

-1 #1 MaczyńskiPiotr 2019-08-07 17:44
W rogach jest sporo wolnego miejsca to mozna dodac jeszcze piramidę.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież