Dzieje się! Zaplanuj weekend!

Opublikowano: 02 sierpień 2019, 13:23 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

Plenerowe kino w Miętnem - 3 sierpnia

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza na letnie kino plenerowe. W sobotni wieczór najpierw zostanie wyświetlony film "Były sobie człowieki" dla dzieci i rodziców, a następnie - "Bezcenny dar"

 

Zobacz plakat

Karawana w Wildze - 3 sierpnia

Wilga to kolejny przystanek na tegorocznej trasie Karawany. Wędrującego Festiwalu Sztuki i Animacji – projektu Mazowiecki Instytut Kultury. W programie – przedstawienie Teatru Bajlandia pt. Awanturka z leśnego podwórka dla najmłodszych, spektakl Wesele Teatru Makata dla starszych widzów, a także wiele ciekawych kreatywnych zabaw, gier, animacji i konkursów.

Czytaj więcej

Tańce w Pilawie - 3 sierpnia

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pilawie zaprasza na dancing! W najbliższą sobotę w godzinach 19:30-23:00 na placu przy ośrodku kultury będzie można ruszyć nóżką.

Zobacz plakat

Wojskowa przysięga w Garwolinie - 4 sierpnia

W niedzielę w samo południe przed siedzibą Starostwa Powiatowego w Garwolinie 150 żołnierzy złoży przesięgę wojskową. Oficjalną część uroczystości zakończy defilada pododdziałów 6 MBOT. Później przewidziana jest prezentacja sprzętu wojskowego, pojazdów będących na wyposażeniu mazowieckiej brygady. Będzie także możliwość by przy wojskowej grochówce porozmawiać z terytorialsami o misji i zadaniach WOT, a także dowiedzieć się, jak zostać żołnierzem tej formacji.

Czytaj więcej

Festyn rodzinny w Sielsko Anielsko - 4 sierpnia

Animacje, konkursy, spektakl dla dzieci, wspólne biesiadowanie i zabawa taneczna pod chmurką. Tak zapowiada się rodzinny festyn w Sielsko Anielsko. Już w najbliższą niedzielę od godziny 16:00. Wpadnijcie pod adres Niesadna-Przecinka 33.

Zobacz plakat

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież