W urzędzie zapłacisz bez gotówki

Opublikowano: 02 sierpień 2019, 08:58 Kategoria Aktualności
łaskarzewurząd

Urząd Gminy Łaskarzew przystąpił do Programu Polska Bezgotówkowa. W kasie Urzędu Gminy w Łaskarzewie uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności z wykorzystaniem kart płatniczych VISA, MasterCard oraz płatności mobilne BLIK.

Interesanci dokonujący płatności z wykorzystaniem terminala nie będą ponosić opłat za dokonanie transakcji realizowanych w ramach programu.

Program Polska Bezgotówkowa jest wspólną inicjatywą: banków – wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard wspieraną przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Celem Programu Polska Bezgotówkowa jest rozpowszechnianie płatności bezgotówkowych wśród klientów oraz zrównanie dostępności płatności bezgotówkowych z płatnościami gotówkowymi poprzez wsparcie rozwoju sieci akceptacji płatności bezgotówkowych.

Operatorem płatności bezgotówkowych jest firma First Data Polcard.

„Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców naszej gminy. Mamy nadzieję, że zainstalowanie terminala w urzędzie zaoszczędzi Państwa czas oraz zwiększy bezpieczeństwo transakcji” – czytamy na stronie urzędu.

UG Łaskarzew, opr. łk

fot. arch.

Komentarze  

+1 #4 MasterCardVisa 2019-08-20 19:13
Przez okres 1 roku terminale są bezpłatnie a później....???
Cytować
0 #3 repokos 2019-08-20 10:20
Ale jakie mają terminale? Eservice? Dużo się w tym temacie zmieniło, faktycznie terminale są prawie wszędzie i tak powinno być. Płacenie gotówką to nie jest temat pod te czasy.
Cytować
+1 #2 kasafrajerDEK 2019-08-02 14:44
Ciekawe czy nas maniek torreador powiatowy pojmie jak to się robi, ale za niego zrobi to jego podwładna gwiazda xeronowska.
Cytować
+5 #1 fajerkasaSylwester 2019-08-02 10:09
To co do jasnej anielki robic bedzie jolla? hm dyskusje na temat co słychac!v
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież