Wypadki i kolizje. Apel o ostrożność

Opublikowano: 29 lipiec 2019, 11:23 Kategoria Aktualności
wypadkipolicjaKPP Garwolin

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego odnotowano 7 wypadków i 20 kolizji drogowych.  Policja apeluje o ostrożność i rozsądek

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Sobolew, na ul. Kościuszki 22 lipca przed godziną 14.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca samochodem marki Skoda, podczas wykonywania manewru skrętu w prawo, najechała na motocykl Yamacha, którym kierował mężczyzna. W wyniku zderzenia kierowca jednośladu po upadku na podłoże doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu garwolińskiego - byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

 

Tego samego dnia doszło do wypadku w miejscowości Chotynia. 37-letni mężczyzna, kierujący skuterem Tauris, z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi, uderzył w drzewo i nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło 27 lipca w Jaźwinach. Około godz. 13:35 kierujący samochodem osobowym BMW 520 31-letni mieszkaniec naszego powiatu na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 805 z drogą powiatową prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem 65-letniemu mieszkańcowi powiatu otwockiego. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała kierujący motorowerem został przetransportowany do szpitala w Garwolinie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Wczoraj w miejscowości Kozłów (gm. Parysów) na łuku drogi doszło do zderzenia samochodu marki Peugeot, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, z jadącym z naprzeciwka motocyklem marki Honda, kierowanym przez 46-letniego mieszkańca powiatu otwockiego. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem oraz jego 48-letnia pasażerka. Oboje poszkodowani zostali przewiezieni karetką do szpitala w Otwocku. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Pilawy.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

KPP Garwolin/oprac. jd

fot. KSO, wypadek w Jaźwinach

Komentarze  

-1 #1 wypadekmagda 2019-07-30 08:14
bardzo proszę osoby z motocykla o kontakt ze mną lub kogoś z rodziny mój e-mail;
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież