Śmiertleny wypadek w Sławinach

Opublikowano: 28 lipiec 2019, 06:49 Kategoria Aktualności
wypadekSławinyGórzno

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem w Sławinach. Jedna osoba zginęła.

Z nieoficjalnych informacji, jakie otrzymaliśmy, wynika, że do zdarzenia doszło około godziny 4:00. Na drodze z Garwolina do Górzna, na wysokości miejscowości Sławiny auto osobowe uderzyło w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowały dwie kobiety. Kierująca pojazdem zmarła.

 Droga jest wciąż zablokowana.

Aktualizacja, godz. 12:35

Do zdarzenia doszło po godzinie 2:00.

Aktualizacja, 29 lipca godz. 17:14

Jak informuje Państwowa Straż Pożarna, po godzinie 2:00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Sławiny, gdzie samochód osobowy, którym podróżowały dwie kobiety uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia jedna z kobiet została ranna, a druga poniosła śmierć. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej za pomocą narzędzi hydraulicznych. Następnie poszkodowaną ewakuowano z pojazdu i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji trwającej ponad cztery godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

Z informacji przekazywanych przez Komendę Powiatową Policji w Garwolinie wynika, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosła 21-letnia pasażerka, a nie kierująca pojazdem.

jd

fot. KSO

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież