Aż 19 kolizji i 4 wypadki w tydzień

Opublikowano: 22 lipiec 2019, 08:28 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjawypadek

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego odnotowano 4 wypadki i 29 kolizji drogowych. W dwóch zdarzeniach ranni zostali chłopcy w wieku 12 i 16 lat. Policja apeluje o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Uninie 18 lipca przed godziną 5.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący samochodem marki VW podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z motorowerem marki Honda, którym kierował 16-letni chłopak. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i został przetransportowany do szpitala dziecięcego. Uczestnicy zdarzenia mieszkańcy powiatu garwolińskiego - byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Do kolejnego wypadku doszło tego samego dnia przed godziną 18:00 w Garwolinie na ul. Staszica. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni radomianin kierujący samochodem marki Fiat na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego ze swojej prawej strony 12-letniego chłopca. Dziecko z urazem nogi zostało przetransportowane do szpitala dziecięcego. Trzeźwemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci ustalają także okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Czyszkówek 20 lipca po godzinie 13.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni (trzeźwy) mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w przydrożne ogrodzenie. W wyniku uderzenia obrażeń ciała doznały dwie pasażerki pojazdu kobiety w wieku 20 i 45 lat, które przewieziono do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Wczoraj w Trojanowie przed godziną 13.00 doszło do wypadku, w którym ucierpiała jedna osoba. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 34-letni (trzeźwy) mężczyzna kierujący samochodem marki Renault stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku uderzenia obrażeń ciała doznała 30-letnia pasażerka pojazdu i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież