Za szybko i na podwójnym gazie. Stracili prawa jazdy

Opublikowano: 22 lipiec 2019, 08:12 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 11 praw jazdy. 8 kierowców straciło uprawnienia na 3 miesiące za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Pozostali wsiedli za kierownicę po alkoholu.

18 lipca w Jaźwinach 54-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego doprowadził do kolizji drogowej. Jak się okazało mężczyzna kierował samochodem ciężarowym marki MAN, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

 

19 lipca w Garwolinie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował samochodem marki BMW, mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

21 lipca w Wildze policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Peugeot, pomimo wyroku sądowego o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 8 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. jd

Komentarze  

+2 #2 lolo 2019-07-23 16:48
jasne, yanosik to panaceum. ciekawe jak cie rozjedzie pijak z yanosikiem co wówczas napiszesz?
Cytować
+2 #1 pośpiech, źly doradcaTola 2019-07-22 18:06
było do przewidzenia ze tym bradziej bez Yanosika za daleko nie ujadą
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież