Dzieje się! Zaplanuj weekend!

Opublikowano: 19 lipiec 2019, 09:59 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

Moto zlot w Łaskarzewie – 19-21 lipca

W najbliższy weekend kolejna gratka dla miłośników motoryzacji. Tym razem w Łaskarzewie, gdzie po raz siódmy odbędzie się zlot pojazdów. Impreza potrwa dwa dni, ale organizatorzy zapraszają oglądających szczególnie w sobotę. Będzie można zobaczyć polskie auta w różnym wieku i inne samochody do rocznika 1993. Będą także auta modyfikowane. Organizatorzy zapraszają także właścicieli camperów, motocykli a nawet rowerów. Zlot odbywa się na terenie zamkniętym (wokół stadionu ŁKS Promnik). Impreza wystartuje w sobotę o 9:00.

 

Maciejowice Moniuszce – 21 lipca
Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach zaprasza na konkurs pianistyczny pt. „Maciejowice Moniuszce”. W niedzielę o godzinie 17:00 w parku w Maciejowicach wystąpi Justyna Hampel.

103 lata OSP w Glinkach - 21 lipca

Wielki jubileusz strażaków ochotników z OSP Glinki (gm. Miastków Kościelny). Tamtejsza jednostka obchodzi w tym roku 103. rocznicę swojego powstania. Uroczystości odbędą się w niedzielę. Rozpocznie je msza święta w kościele w Miastkowie Kościelnym o godzinie 12:00, a później świętowanie przeniesie się pod remizę w Glinkach.

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież