Policjanci zatrzymali 10 praw jazdy

Opublikowano: 08 lipiec 2019, 13:52 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 10 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli nietrzeźwi.

1 lipca w Samorządkach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

4 lipca w Garwolinie policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę powiatu garwolińskiego, która kierowała samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia także w Garwolinie funcjonariusze zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Skoda znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

7 lipca w Głoskowie 37-letnia kobieta mieszkanka powiatu siedleckiego, kierując samochodem marki Audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i uderzyła w słup. Jak się okazało kobieta kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciły prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież