Otwarcie Denta-Medica w Łaskarzewie

Opublikowano: 24 czerwiec 2019, 09:02 Kategoria Aktualności
łaskarzew

21 czerwca prywatna placówka stomatologiczna Denta-Medica w Łaskarzewie oficjalnie rozpoczęła pracę w nowej siedzibie przy ul. Warszawskiej 31. Obiekt poświęcił proboszcz parafii łaskarzewskiej ks. Prałat Edmund Szarek.

Denta-Medica Łaskarzewie funkcjonuje od 2010 r. Szybko zdobyła uznanie i renomę nie tylko w mieście, ale też na terenie powiatu garwolińskiego i daleko poza jego granicami. Od początku stawiano tu na nowoczesne metody leczenia stomatologicznego z wykorzystaniem światowej klasy sprzętu oraz wybitnych specjalistów. W centrum uwagi personelu był zawsze pacjent – wychodząc naprzeciw jego potrzebom i oczekiwaniom sukcesywnie rozszerzano asortyment usług oferowanych za rozsądną cenę.

- W poprzedniej lokalizacji podstawowym problemem były dla nas ograniczone warunki lokalowe. Do pewnego momentu dawaliśmy sobie radę, ale z czasem kolejki do lekarzy poszczególnych specjalności stawały się coraz dłuższe. Zaczęliśmy więc myśleć o nowej lokalizacji. Ponieważ nie było w naszym mieście obiektu spełniającego określone wymagania, szybko zdecydowaliśmy się na nabycie odpowiedniej działki i wybudowanie od podstaw budynku zaprojektowanego pod obecne i przyszłe potrzeby naszego podmiotu leczniczego – powiedział nam Paweł Trzaskowski.

Nowa siedziba Denta-Medica usytuowana w ścisłym centrum Łaskarzewa naprawdę robi wrażenie. Nowoczesny obiekt gustownie zaprojektowany zwraca na siebie uwagę przejeżdżających ulicą Warszawską przede wszystkim elegancją – to pierwszy taki obiekt w Łaskarzewie. Ale zewnętrzna prezencja budynku to nic w stosunku do tego, co czeka odwiedzających za drzwiami wejściowymi. Przestronny hall pełniący funkcję poczekalni z otwartą przestrzenią piętra i naturalnym doświetleniem, elegancka recepcja, super nowoczesna winda, piękne i przede wszystkim ergonomiczne schody na pierwsze piętro zachęcają do wejścia w głąb budynku. Jednak najważniejsze czeka nas dopiero za drzwiami gabinetów. A jest ich w sumie dziesięć – wszystkie gustownie zaprojektowane i wyposażone w najnowocześniejszy światowej klasy sprzęt. Uwagę przykuwa również doskonałe wyposażenie i komfort pomieszczeń socjalnych.

- Najważniejszy dla nas jest Pacjent – do każdego podchodzimy bardzo  indywidualnie. Klinika Denta-Medica to nie tylko nowoczesne technologie, to także zespół wspaniałych ludzi – specjalistów z różnych dziedzin. Taka praktyka grupowa, w której opiekę nad Pacjentem sprawuje kilku lekarzy, przynosi największe korzyści. Wspólne konsultacje wewnątrz kliniki owocują wybraniem optymalnego planu leczenia, który przedstawiany jest wszystkim Pacjentom wraz z przewidywanymi kosztami, zapewniając dostęp do pełnego zakresu informacji już podczas pierwszej wizyty. Jakość świadczeń – obok komfortu Pacjenta – to podstawowy cel naszych starań. Nieocenioną pomoc Pacjentom i lekarzom niesie nasz doświadczony personel pomocniczy. Oferowana jakość usług stomatologicznych nie byłaby możliwa bez najnowocześniejszego sprzętu, w jaki wyposażyliśmy gabinety – wyjaśniła żona Pana Pawła – Karolina Trzaskowska, również lekarz stomatolog ze specjalnością stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców powiatu i dalszych okolic w nowej siedzibie Denta-Medica oferowany będzie w komfortowych warunkach praktycznie cały wachlarz świadczeń i usług stomatologicznych, poczynając od profilaktyki, poprzez stomatologię zachowawczą,  endodoncję, stomatologię estetyczna, dziecięcą, chirurgię stomatologiczną, implantologię, protetykę po ortodoncję z wykorzystaniem mikroskopów zabiegowych, nowoczesnej radiologii cyfrowej jak również tomografii komputerowej niezbędnej dla  prawidłowej diagnostyki w trudnych przypadkach klinicznych oraz wiele innych urządzeń, bez których dzisiejsza stomatologia nie jest w stanie funkcjonować.  Chcąc uzyskać pomoc stomatologiczną szybko i w oczekiwanej jakości nasi Pacjenci nie muszą już jeździć np. do Warszawy czy Lublina – mogą uzyskać efekt w postaci zdrowego i pięknego uśmiechu na miejscu.

- W nieodległej przyszłości planujemy poszerzyć asortyment udzielanych świadczeń medycznych o inne, poza stomatologią,  specjalności medyczne. Jest takie zapotrzebowanie w powiecie i z myślą o przyszłości zaprojektowany został nasz nowy obiekt – dodał Paweł Trzaskowski.

A Państwu Pawłowi i Karolinie Trzaskowskim wypada pogratulować doprowadzenia do finału śmiałej i odważnej decyzji inwestycyjnej wzbogacającej istotnie rynek usług medycznych w powiecie garwolińskim oraz życzyć powodzenia w realizacji ich dalszych planów i zamierzeń.

Tekst promocyjny

Komentarze  

+4 #11 klasarobotnicza 2019-08-08 12:20
kiedy wreście PIS weźnie sie za prywatnom sużbe zdrowia? zlikfidować w holere skeirować do roboty na państwowom posade kolejki zara sie zmniejszom
Cytować
-1 #10 Zazdrość to ludzka wadaZ Łaskarzewa 2019-08-07 22:50
Można być poruszonym takimi złośliwościami. Zamiast się cieszyć z tego, że powstają nowoczesne obiekty i nie trzeba jeździć do specjalistów z Warszawy, to krytyka i złośliwości. Sama korzystam z usług tych stomatologów od kilku lat i jestem zadowolona z profesjonalizmu i kultury, a wcale nie przyjeżdżam z Warszawy i należę do średniej klasy. Ktoś się czymś wyróżni, to go opluć i skrytykować, jakie to prostackie i niskie. Jednak tę ludzką wadę trudno wyplenić. Krytykanci i zazdrośnicy niech się biorą do pracy i osiągają sukcesy. Pozdrawiam.
Cytować
-10 #9 Spoko, spokoPaweł 2019-08-07 10:01
Spokojnie, zawistnicy z Garwolina! Klinika nie jest dla Was, tylko dla zamożnych gości z Warszawy! Przecież wiadomo, że tanio nie będzie, bo poza pieniędzmi z UE trzeba spłacać kredyty i kupować torebki i kosmetyki dla żony. I zabiegi estetyczne też nie są tanie. Także możecie popatrzeć na zdjęcia i zazdrościć, a nie narzekać mi na księdza, bo bez niego nic się nie da. Sami wiecie. Jednak jeżeli macie pieniądze, to zapraszamy na zabiegi!
Cytować
+8 #8 Biznes, udziały, sponsoringfota 16 2019-06-30 13:29
Jak się patrzy na fotkę nr 16, to można domyślać się, że ks. proboszcz jest udziałowcem kliniki Trzaskowskich?
Cytować
+13 #7 SanepidJan 2019-06-30 00:02
Sanepid ma imprezie? A tak można?
Cytować
+10 #6 Nadzwyczaj przedsiębiorczy TrzaskowscyJan bez Ziemi 2019-06-28 21:51
Nadzwyczaj przedsiębiorczy Trzaskowscy. Niezwykle przedsiębiorczy . Jacy pracowici, ogarnięci i wpływowi.
Cytować
+15 #5 powiedziało się A, to trzeba powiedziec i Bpromocja pomocy UE 2019-06-26 11:25
Jeżeli ma być to tekst promocyjny, to niech będzie też promocją programu unijnego, bo dotyczyło wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „Rozwój działalności gospodarczej”. Dobrze że przedsiębiorcy korzystają i umieją korzystać z pomocy unijnej, tylko niech się tylko jeszcze tym pochwalą. Nic by się nie stało, gdyby p. Trzaskowski kilka zdań na temat pomocy unijnej powiedział.
1. 100 000 PLN netto
https://www.lgd-garwolin.pl/attachments/article/437/Lista%20operacji%20wybranych%20-%20nab%C3%B3r%20nr%203.pdf
2. 100 000 PLN netto
https://www.lgd-garwolin.pl/attachments/article/412/Lista%20operacji%20wybranych%20-%20nab%C3%B3r%20nr%205.pdf
Cytować
+22 #4 Obłudasamorządowiec 2019-06-26 08:23
Dlaczego portal nie napisał, ile to kasy unijnej z PROW-u otrzymał dentysta Trzaskowski?. Może prezes LGD Forum Powiatu - tzn. niejaki Tomaszek niech się wypowie, czy dostał jakieś wsparcie, czy nie? Może też w tej sprawie wypowiedzieć się przewodniczący rady powiatu.
Kasę wziąć to potrafił, ale nie potrafił powiedzieć, że inwestycja powstała przy wsparciu z UE.
Już więcej nie chce komentować całej tej impry.
Cytować
+6 #3 ja się pytam!wieczny strażak 2019-06-25 21:33
Cytuję Mosie:
Zaboli zaboli za zabek decyduj! ZŁOTy w dent-medi...czy plomba ołowiana na NFZty

$$$ kto niema miedzi to w domu siedzi.......
Cytować
+16 #2 mariapałysa 2019-06-25 12:46
ludzie nie mają na jedzenie a tu otwierają kolejną prywatną klinikę. nie wróżę im powodzenia. zresztą jakość usług, jak znam życie będzie hmmm.....średni a
Cytować
+13 #1 Uuuuu!!!Mosie 2019-06-24 23:24
Zaboli zaboli za zabek decyduj! ZŁOTy w dent-medi...czy plomba ołowiana na NFZty
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież