Drogowy raport: 2 wypadki, 34 kolizje i 7 zatrzymanych praw jazdy

Opublikowano: 17 czerwiec 2019, 11:03 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego odnotowano dwa wypadki i 34 kolizje drogowe. Policjanci zatrzymali prawa jazdy siedmiu kierowcom.

Wypadki wydarzyły się w Garwolinie oraz Gocławiu.

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali siedem praw jazdy. 13 czerwca w Lucinie 30-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem marki Audi i uderzyła w barierki ochronne oddalając się z miejsca zdarzenia. - Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, ustalili kierującą, która podczas wykonywania czynności znajdowała się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie Prowadzą Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tego samego dnia w Izdebnie-Kolonii (gm. Łaskarzew) 59-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił panowanie nad pojazdem marki BMW i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

16 czerwca w Rębkowie 53-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił panowanie nad pojazdem marki Nissan i dachował. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.  

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym trzy osoby straciły prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na trzy miesiące.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

KPP Garwolin/opr. łk

Komentarze  

+2 #1 CóżMieszkanka 2019-06-18 06:47
Czyli wychodzi na to, że gdyby nie wypadki, to nie ujeliby tych pijanych. Pomyslcie ilu unika kary.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież