Ciągnik rozpadł się na dwie części

Opublikowano: 23 maj 2019, 06:20 Kategoria Aktualności
wypadekpolicjaciągnikrolnictwokłoczew

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnej kolizji, do której doszło we wtorek w Wylezinie (gm. Kłoczew). Kierujący ciągnikiem rolniczym doprowadził do zderzenia z osobowym BMW. W wyniku zderzenia ciągnik rolniczy rozpadł się na dwie części. Mimo, że wyglądało to groźnie, skończyło się na uszkodzonych pojazdach i krótkiej wizycie w szpitalu.

Do zdarzenia doszło we wtorek w południe w miejscowości Wylezin gm. Kłoczew. Kierujący ciągnikiem rolniczym 63-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa doprowadzając do zderzenia z osobowym BMW kierowanym przez 37-letnią mieszkankę powiatu garwolińskiego. W wyniku zderzenia ciągnik rolniczy rozpadł się na dwie części. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.  Mimo, że całe zdarzenie wyglądało groźnie obydwoje kierujący pojazdami po krótkim pobycie w szpitalu zostali zwolnieni do domów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

KPP Ryki

 

Komentarze  

0 #5 Buractwo na drogachKm 2019-05-24 15:29
Ciągnik sam się nie rozpadł. Jakiś bandyta drogowy mu w tym pomógł.
Cytować
+7 #4 My nie potrzebujemy terrorystów, mamy swoichJanusz Nosacz 2019-05-24 01:17
Wiadomo.... BMW. Marka samochodu oczywiście całkowicie przypadkowa... Chociaż spora ilość dzbanów z BMW przesiadła się ostatnio na Audi.
Cytować
+5 #3 bmwtołdi 2019-05-23 20:31
Pisze że kobieta kierowała BMWicą. Więc jakiego chłopaka?
Cytować
-10 #2 akoleżanka 2019-05-23 15:13
potwierdzam, znam chłopaka z bmw. jeździ szybko ale bezpiecznie. taki ma styl jazdy
Cytować
+11 #1 Szybko, ale bezpiecznieMarek 2019-05-23 06:40
Przyczyną wypadku było zapie!@#$/lanie kierującego Bolidem Młodzieży Wiejskiej, a nie wymuszenie przez ciągnik. Gdyby auto jechało zgodnie z przepisami do tego zdarzenia nie doszłoby. Widać, że ten kierujący wyposażony był w Yanosika i jechał Szybko, ale bezpiecznie.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież