9 kierowców straciło prawo jazdy

Opublikowano: 20 maj 2019, 11:23 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicja

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli również nietrzeźwi.


13 maja, Łaskarzew – 52-letni mężczyzna kierujący motorowerem marki Router doprowadził do kolizji drogowej z rowerzystą i samochodem osobowym. Jak się okazało sprawca kolizji posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kierował jednośladem, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 maja, Mroków – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Renault, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

15 maja, Maciejowice – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

15 maja, Potaszniki – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

18 maja, Samogoszcz – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 6 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. red.

Komentarze  

+4 #3 Człowieku pierwotnyMarek 2019-05-21 10:43
Cytuję Tymek:
Nie mieli Yanosika, nie potrafili włączyć odrobiny rozsądku no to mają za swoje.


Jeździ autem normalnie, zgodnie z przepisami jak cywilizowany człowiek to żadne Yanosiki ci nie będą potrzebne. To, że swojego życia i zdrowia nie szanujesz nie znaczy, że możesz narażać życie innych uczestników ruchu drogowego, swoją idiotyczną, niebezpieczną jazdą.
Cytować
-4 #2 prawkoDarson 2019-05-21 10:23
Hehe a teraz bedą szukać na necie kolekcjonerek, jak te z dokumencika :D
Cytować
-5 #1 brak rozumuTymek 2019-05-20 14:30
Nie mieli Yanosika, nie potrafili włączyć odrobiny rozsądku no to mają za swoje.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież