4 wypadki i 23 kolizje. Policja apeluje o ostrożność

Opublikowano: 20 maj 2019, 11:18 Kategoria Aktualności
policjaKPP Garwolin

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policja doszło do 4 wypadków i 23 kolizji drogowych. Wśród uczestników zdarzeń byli również nietrzeźwi. Policja apeluje o ostrożność i rozsądek.


Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Reducin 16 maja przed godziną 15:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 73-letni mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki Toyota, podczas wykonywania manewru wyprzedzania jadącej w tym samym kierunku 72- letniej rowerzystki potrącił ją. Na skutek czego kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do kolejnego zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Żabieniec (gm. Parysów) 17 maja o godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika oraz z oświadczenia kierującego, że 42-letni mężczyzna, kierując samochodem marki Peugeot, zasnął za kierownicą zjechał na przeciwległy pas drogi, uderzając w znak, a następnie w przydrożny mostek. Kierowca jak i dwoje pasażerów w wieku 4 i 7 lat zostali przewiezieni do szpitali. Kierowca trzeźwy. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Policjanci ustalają także okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Garwolinie na ul. Nadwodnej 18 maja przed godz. 7.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 65-letni mężczyzna, kierując samochodem marki Audi, wykonując manewr cofania, potrącił 82-letnią kobietę. Piesza z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do wypadku doszło także w miejscowości Celejów 19 maja o godz. 17.00. 31-letnia kobieta kierująca motocyklem marki Kawasaki, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zahaczyła o jadący w tym samym kierunku samochodu marki Skoda, którym kierowała 46-letnia kobieta. W wyniku zderzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Uczestniczki zdarzenia trzeźwe. Kobieta kierująca jednośladem, nie posiadała uprawnień do kierowania motocyklem. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

KPP Garwolin/oprac. red.

Komentarze  

-4 #2 kontaktarturs 2019-05-20 15:23
Proszę rodzinę poszkodowanej w Garwolinie o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail:
Cytować
-3 #1 KontaktAnna R. 2019-05-20 12:24
Witam, bardzo proszę najbliższą rodzinę Pani pieszej potrąconej w Garwolinie o kontakt na adres e-mail: Pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież