Niechlubny rekord - 17 kierowców straciło prawa jazdy

Opublikowano: 13 maj 2019, 12:20 Kategoria Aktualności
policjaKPP Garwolin

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 17 praw jazdy.


6 maja w Garwolinie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia w Łaskarzewie zatrzymano 23-latka, który kierował samochodem marki Fiat, pomimo orzeczonego wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

9 maja w Głoskowie policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 10 maja w Maciejowicach garwolińska drogówka zatrzymała 32-letniego mieszkańca naszego powiatu, który kierował samochodem marki Honda, mając blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

11 maja w Garwolinie funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Iveco, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a 12 maja w Mrokowie - 43-latka, który kierował samochodem marki Ford, pomimo orzeczonego wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 10 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin/oprac. red.

Komentarze  

+5 #1 Rażące łamanie przepisów ruchu drogowegoMarek 2019-05-13 12:33
To nawet nie jest wierzchołek góry lodowej. W powiecie garwolinskim spokojnie co trzeci "miszcz" prostej powinien mieć dożywotnio odebrane uprawnienia do kierowania pojazdami. Cudze zdrowie i życie ci egoiści mają za nic, co ukazują dobitnie szczególnie w terenie zabudowanym.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież