Wilga z szansą na Podwórko Nivea

Opublikowano: 13 maj 2019, 09:04 Kategoria Aktualności
Wilgapodwórko Nivea

Do zakończenia głosowania zostało jeszcze sporo czasu, ale każdy głos oddany codziennie może być na wagę złota. Aż trzy miejscowości walczą o Podwórko Talentów Nivea. Najbliżej szansy na nowy plac zabaw dla dzieci jest Wilga.

To już 5. edycja akcji, której efektem jest powstanie 20 nowych atrakcyjnych placów zabaw dla dzieci. Podwórko Talentów Nivea – każde o wartości 250 tys. zł – to strefa sportowa, naukowa i artystyczna. W strefie sportowej znajdą się kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka, twister, skok w dal, gra w kapsle i trampolina. Strefa naukowa to planetarium, rowerek, zegar słoneczny i piaskownica naukowa, a strefa artystyczna składać się będzie z tablic muzycznych z bębnami oraz małej sceny teatralnej.

O tym, gdzie powstaną takie podwórka zdecydują głosy internatów. Głosowanie trwa od 22 kwietnia do 20 czerwca. Każdego dnia można oddać jeden głos – poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną.

Zgłoszone miejscowości zostały podzielone na trzy grupy - poniżej 20 tys. mieszkańców, miejscowości z liczbą mieszkańców od 20 tys. do 60 tys. oraz miejscowości liczące powyżej 60 tys. osób.

Z każdego koszyka po zakończeniu głosowania zostanie wyłonionych 5 laureatów, którzy otrzymają nowe place zabaw. Organizator może też przyznać dodatkowo 5 podwórek wybranym miejscowościom.

W pierwszej grupie walczących o nagrodę są aż trzy miejscowości z powiatu garwolińskiego. W tej chwili najbliżej zwycięstwa jest Wilga, która zajmuje 6. miejsce w rankingu – czyli pierwsze miejsce „za podium”. Na 108 miejscu jest Łaskarzew, a na 221 miejscu – Żelechów.

Mobilizacja szczególnie wśród mieszkańców gminy Wilga jest ogromna. Powstała nawet specjalna grupa na portalu społecznościowym promująca głosowanie i mobilizująca użytkowników.

Oddać głos można na stronie  https://podworko.nivea.pl/

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież