Wiosenny zryw inwestycyjny w Garwolinie

Opublikowano: 25 kwiecień 2019, 12:53 Kategoria Aktualności
remontygarwolinzarzecze

Ulice Boczna i Bekierskiej, modernizacja placu zabaw na Zarzeczu, modernizacja siedziby Urzędu Miasta – tymi inwestycjami, rozpoczętymi w ostatnich tygodniach, chwali się magistrat.

Na ulicy Bocznej budowana jest kostka brukowa. W ramach tego zadania powstanie też skrzyżowanie z ul. Konarskiego. Prace prowadzone są na odcinku ponad 170 metrów. Szerokość drogi będzie wynosić cztery metry.

Przeprowadzana jest również budowa ulicy Wandy Bekierskiej. Zakres rzeczowy obejmuje budowę nawierzchni z betonu asfaltowego (szer. 5 m i dł. 263 m), budowę zatoki parkingowej z kostki brukowej oraz budowa placu manewrowego z kostki betonowej.

Obecnie prowadzone są prace modernizacyjne placu zabaw na Zarzeczu - wykonanie nawierzchni, chodnika, montaż zabawek. Urząd miasta prosi o wyrozumiałość i niewchodzenie na teren budowy.

Na parterze urzędu miasta trwają prace zmierzające do otwarcia, w pomieszczeniach przejętych po starostwie, Biura Obsługi Klienta oraz przeniesienia Urząd Stanu Cywilnego i niektórych wydziałów urzędu.

UM Garwolin, opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież