Motocyklowy akrobata. Bez prawka i OC

Opublikowano: 23 kwiecień 2019, 12:48 Kategoria Aktualności
policjapościggarwolin

Garwolińscy policjanci zatrzymali motocyklistę, który na parkingu jeżdżąc na jednym kole pomiędzy samochodami zagrażał przechodniom. Motocykl nie posiadał tablicy rejestracyjnej i obowiązkowego ubezpieczenia a kierujący nie miał uprawnień. Teraz odpowie przed sądem za swoje wyczyny.

W piątek wieczorem garwolińscy policjanci podczas przeprowadzania interwencji na przysklepowym parkingu zauważyli dwóch motocyklistów, jeden z nich jeździł na jednym kole pomiędzy klientami sklepu i zaparkowanymi samochodami. Motocykl na którym jeździł „akrobata” nie miał tablicy rejestracyjnej. Po pewnym czasie mężczyzna swoja brawurową jazdę zakończył na ziemi, jednak nie dawał za wygraną i chciał odjechać, lecz został zatrzymany przez policjantów.

Okazało się, że motocyklem marki Yamaha kierował 25-letni mieszkaniec Gocławia. Podczas kontroli okazało się, że motocykl którym poruszał się mężczyzna nie posiada tablicy rejestracyjnej, obowiązkowego ubezpieczenia i nie jest dopuszczony do ruchu, a kierowca nie posiadał uprawnień kategorii „A”. Trzeźwemu mężczyźnie, policjanci zatrzymali prawo jazdy kat. „B”. Niebawem za te wszystkie wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież