Zmiana kierownika posterunku w Żelechowie

Opublikowano: 18 kwiecień 2019, 08:08 Kategoria Aktualności
żelechówpolicja

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie Kierownika Posterunku Policji w Żelechowie. Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnał się asp. szt. Krzysztof Sągol.

Wymienionego pożegnał komendant powiatowy insp. Sławomir Rek,  p.o. I zastępca asp. szt. Dariusz Rogala oraz kadra kierownicza garwolińskiej policji. Żegnany policjant usłyszał od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę oraz otrzymał podziękowania, w których mógł  przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec ojczyzny.  

Asp. szt. Krzysztof Sągol do służby został przyjęty 12 marca 1991 roku. Od tego czasu, nieprzerwanie, pracował w Komisariacie Policji w Żelechowie. Przez ostatnie 13 lat na stanowisku kierownika. Podczas dotychczasowej służby, policjant został odznaczony medalem za długoletnią służbę w policji.

Nowym kierownikiem posterunku w Żelechowie został nadkom. Robert Kapusta, który dotychczas pracował w Referacie Dochodzeniowo–Śledczym Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

KPP Garwolin, opr. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież