17 zatrzymanych praw jazdy w tydzień

Opublikowano: 15 kwiecień 2019, 09:22 Kategoria Aktualności
policjaprawo jazdyprędkość

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 17 praw jazdy.

11 kwietnia. Garwolin.  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem m-ki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

11 kwietnia. Stare Podole (gm. Wilga). Policjanci z Posterunku Policji w Wildze, zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował po drodze publicznej ciągnikiem rolniczym, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 kwietnia. Trojanów. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował samochodem m-ki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie stosował się do wyroku sądowego dotyczącego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023 roku.

13 kwietnia. Gończyce (gm. Sobolew). Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 40-letniego mieszkańca Warszawy, który kierował samochodem m-ki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 kwietnia. Głosków (gm. Borowie). Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem m-ki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 2,5 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 12 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Garwolin

Komentarze  

+1 #1 prawoJacob 2019-04-16 13:25
Sporo, jak na te okolice.. ale prawda jest taka, że jezdzic i tak będą, bo kary są za niskie. Czy to bez prawka czy z kolekcjonerskim z dokumencika..
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież