Internet bez tajemnic dla mieszkańców Miastkowa Kościelnego

Opublikowano: 15 marzec 2019, 16:02 Kategoria Aktualności
Miastków Kościelnyszkolenia internetowe

Do wyboru jest aż siedem różnych modułów szkoleniowych – tak, aby każdy mógł znaleźć to, co go interesuje i czego potrzebuje. W Miastkowie Kościelnym ruszają bezpłatne szkolenia. Gmina czeka na zgłoszenia!

 We wrześniu ubiegłego roku wójt gminy Miastków Kościelny Jerzy Jaroń podpisał umowę w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 na szkolenia  rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.

Osoby powyżej 25. roku życia będą mogły wziąć udział w jednym z siedmiu bezpłatnych modułów szkoleniowych: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci i Kultura w sieci.

Dzięki przystąpieniu do projektu mieszkańcy gminy Miastków Kościelny będą mieli szansę rozwinąć kompetencje cyfrowe oraz poszerzyć umiejętności korzystania z Internetu w tym z e-usług publicznych.

Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele, w wymiarze 12 godzin (po 6 godzin dziennie). Każdy uczestnik 12-osobowej grupy na czas szkolenia będzie miał zapewniony komputer z dostępem do Internetu oraz materiały szkoleniowe. Podczas zajęć zapewniony będzie serwis kawowy i obiad.

Po realizacji projektu sprzęt komputerowy zostanie przekazany do szkół prowadzonych przez gminę.

Dokumenty zgłoszeniowe można pobrać na stronie internetowej urzędu gminy www.miastkowkoscielny.pl 

red.

Komentarze  

-1 #1 Droga to nie jest tor wyscigowyKamikadze 2019-03-16 23:31
Szkoda tylko, że kodeks ruchu drogowego dla mieszkańców powiatu garwolińskiego nadal pozostaje nieodkrytą księgą pełną tajemnic.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież