7 dni - 8 zabranych praw jazdy

Opublikowano: 11 marzec 2019, 12:03 Kategoria Aktualności
policjaprędkośćradar

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali osiem praw jazdy.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym trzy osoby straciło prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Niechlubnym rekordzistą w tym tygodniu okazał się być 42-letni mężczyzna, który pędził przez miejscowość Górzno z prędkością 105 km/h. 

6 marca w Żabieńcu policjanci z Pilawy zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który kierował Mitsubishi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym ponad 0,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzień później w Żelechowie zatrzymano 27-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował samochodem m-ki Mitsubishi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym blisko 0,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dwa dni później w Górkach (gm. Garwolin) w ręce policjantów wpadł 50-letni kierowca skutera, który wsiadł na jednoślad mając ponad trzy promile alkoholu.  Tego samego dnia mundurowi zatrzymali 36-letniego kierowcę Audi. Mężczyzna pędził przez Unin z dwoma promilami alkoholu.

Wczoraj w Gończycach (gm. Sobolew) funkcjonariusze drogówki zatrzymali 28-letka, który kierował Toyotą, znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynoszącym prawie 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W tych przypadkach sprawy znajdą swój finał na sądowych wokandach. 

mat. pras.

Komentarze  

+2 #1 Zbigniew R.. 2019-03-11 15:33
Ile oni muszą pic żeby mieć takie wyniki. Najwyraźniej jest za mało kontroli trzeźwości skoro do tej pory im się udawało. Nie wieże że to był ich pierwszy raz na bani za kółkiem :-) :-) :-)
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież