Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 28 listopad 2011, 10:36 Kategoria Aktualności
kronika policyjna

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego od 21 do 28 listopada

Najechał na powalone drzewo

Dziś przed godziną siódmą na drodze publicznej w miejscowości Tyrzyn (Maciejowice) kierujący osobową mazdą najechał na drzewo, które chwilę wcześniej upadło na jezdnię. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Pojazd również nie został poważnie uszkodzony. Jezdnia jest już przejezdna.

Złodzieje grasują w gminie Sobolew

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy włamali się do sklepu w Gończycach (gm. Sobolew). W chwili obecnej policjanci wykonują czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Trwają również ustalenia wysokości poniesionych strat. Tej samej nocy nieznani sprawcy w Chotyni (gm. Sobolew) weszli do niezamkniętego garażu skąd ukradli dwie piły oraz szlifierkę kątową. Postępowanie w tej sprawie będą prowadzić policjanci z posterunku w Sobolewie.

Pożar w Maciejowicach

26 listopada w Maciejowicach doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Częściowemu spaleniu uległ drewniany ganek i część więźby dachowej. Straty wstępnie oszacowano na 2,5 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną mogło być zaprószenie ognia przez domowników. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Maciejowicach.

Wszystko spłonęło

Dokładnie tydzień temu doszło do pożaru w Mrokowie. (O tragicznej sytuacji rodziny pisaliśmy tutaj) Spaleniu uległ budynek oraz znajdujące się w nim wyposażenie. Straty szacowane są na około 400 tys. zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Trojanowie. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej. Więcej o pożarze

KPP Garwolin/ oprac. jd

Komentarze  

-1 #2 Garwolkonio 2011-11-29 17:03
zmieniał pampersa i tematy mu się pomyliły chłop ma kłopoty gastryczne ostatnio w czasie stękania wydłużał posty na konkurencyjnym portalu ,widzę ,ze przypadłość nie minęła tylko zmieniła się jej forma.Pozdrawia m!!!!konio
Cytować
-2 #1 podatkigarwol 2011-11-29 11:36
Janiec ma racje Mikulski musi mieć wroga w SDG żeby przez 3 kolejne lata do konca kadencjil obwiniac ich za wszystko zło w Garwolinie.
Tylko Panie Burmistrzu nie tedy droga.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież