Śmiertelne potrącenie 18-latki. Drugi z kierowców zatrzymany

Opublikowano: 23 styczeń 2019, 14:26 Kategoria Aktualności
policjapotrąceniewypadeksulbiny

Policjanci zatrzymali 62-letniego mężczyznę. To kierowca samochodu, który w niedzielne popołudnie najechał na potrąconą 18-letnią kobietę .

Śledczy od początku podejrzewali, że w wypadku, do którego doszło w niedzielę przy ul. Lubelskiej, brały udział dwa pojazdy. Kierowca pierwszego, po potrąceniu 18-latki, zatrzymał się w bocznej ulicy. Po młodej kobiecie miał przejechać innych pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku odniesionych obrażeń, Patrycja R. zmarła w szpitalu.

Dzień po wypadku mundurowym udało się ustalić personalia poszukiwanego kierowcy. - Policjanci zatrzymali drugiego uczestnika wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz zabezpieczono samochód. 62-letni mężczyzna został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Pojawiły się informację, że kierowcy obu aut są spokrewnieni. - Na chwilę obecną, dla dobra prowadzonego postępowania, nie mogę udzielić więcej informacji – ucina rzecznik.

Pogrzeb 18-letniej Patrycji, uczennicy KLO w Garwolinie rozpocznie się jutro o godz. 10 mszą świętą w kaplicy w Sulbinach.

red.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież