Złote Gody w Sobolewie

Opublikowano: 15 styczeń 2019, 11:09 Kategoria Aktualności
gmina sobolewzłote gody

21 par z gminy Sobolew w tym roku obchodziło Złote Gody. Uroczystość wręczenia odznaczeń za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w sobotę w Gminnym Domu Kultury w Sobolewie.

Życzenia jubilatom złożyli wójt gminy Sobolew Maciej Błachnio, proboszcz parafii Gończyce ks. Jan Spólny, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sobolewie Iwona Rosłaniec.

W gronie jubilatów świętujących 51. rocznicę ślubu są: Jadwiga i Józef Ślizowie, Janina i Bronisław Konopkowie, Maria i Aleksander Śmietankowie, Wacława i Kazimierz Maraszkowie, Irena i Stanisław Babikowie, Halina i Stanisław Mąkowscy, Wacława i Jan Talarkowie, Elżbieta i Edward Zięcinowie, Janina i Henryk Mądrzy, Zofia i Edward Świątek.

50. rocznicę ślubu obchodzą w tym roku: Maria i Leon Kowalczykowie, Monika i Jan Pędzierscy, Barbara i Henryk Magnuszewcy, Zofia i Jan Więckowscy, Henryka i Jan Kowalczyk, Teresa i Henryk Zaczek, Janina i Henryk Czamarowie, Maria i Janusz Naporowie, Władysława i Jerzy Bernaciakowie, Regina i Henryk Zduniakowie, Janina i Mirosław Zuchniakowie.

red.

fot. GDK w Sobolewie

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież