Rusza Klub Senior+ w gminie Łaskarzew

Opublikowano: 07 grudzień 2018, 10:15 Kategoria Aktualności
gmina Łaskarzewklub seniora

Jeżeli jesteś mieszkańcem gminy Łaskarzew, skończyłeś 60 lat, jesteś, osobą nieaktywną zawodowo i chcesz żyć w sposób aktywny i twórczy, a do tego chcesz pomóc sobie i innym, zostań uczestnikiem "Klubu Senior+". Korzystanie z oferty Klubu Seniora będzie bezpłatne.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaskarzewie ogłosił nabór uczestników do „Klubu Senior+”, który powstanie w Zygmuntach. Oferta jest skierowana do mieszkańców gminy Łaskarzew, osób, które ukończyły 60 lat i są nieaktywne zawodowo. W planach działalności klubu będzie organizowanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego poprzez stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, organizowanie spotkań z ciekawymi osobami z różnych dziedzin: kultury, sztuki z przedstawicielami służby zdrowia, z policją, strażą pożarną i innymi, organizowanie wycieczek oraz zajęć rozwijających zdolności i pasje, organizowanie spotkań międzypokoleniowych. Klub ma zapewnić seniorom aktywne spędzanie wolnego czasu, przyczynić się do zawierania nowych znajomości, integracji rówieśniczej i międzypokoleniowej.

W ramach rekrutacji do udziału w projekcie zostanie wyłonionych 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior+” muszą wypełnić formularz rekrutacyjny - deklarację uczestnictwa i złożyć dokumenty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łaskarzewie przy ul. Rynek Duży im. Józefa Piłsudskiego 32 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00; Tel. 25 684 68 14) w terminie do 18 grudnia 2018 roku.

Formularz rekrutacyjny – deklarację uczestnictwa można pobrać: osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Rynek Duży im. Józefa Piłsudskiego 32 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16:00) lub ze strony Urzędu Gminy Łaskarzew. Osoby, które złożą formularz rekrutacyjny będą poinformowane telefonicznie lub listownie o wynikach rekrutacji.

Więcej na www.laskarzew.pl

laskarzew.pl/oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież