Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 03 grudzień 2018, 16:39 Kategoria Aktualności
policjakronika policyjnaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 26 listopada do 2 grudnia

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 203 interwencje, odnotowali 27 kolizji i 1 wypadek drogowy. Policjanci z garwolińskiej drogówki zatrzymali 9 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości z terenie zabudowanym.

Miał ponad 2,5 promila

26 listopada w Gończycach policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 55-latka, który kierował samochodem osobowym marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Na podwójnym gazie

26 listopada w Garwolinie policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 47-latka, który kierował samochodem osobowym marki VW, znajdując się w stanie po użyciu - wynoszącym 0,46 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Wildze

27 listopada w Wildze, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 801 i drogi krajowej 76 doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 55-letni kierowca osobowego volvo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Kia Ceed kierowanym przez 31-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała niezagrażających życiu doznali kierujący samochodem Kia Ceed i jego 26-letni pasażer, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież