Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 05 listopad 2018, 13:18 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 29 października do 4 listopada

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 238 interwencji, odnotowali 30 kolizji i 4 wypadki drogowe. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali 4 prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Zatrzymali poszukiwanego

29 października w Garwolinie policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Garwolinie celem ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych oraz do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

Zniszczył drzwi do salonu

30 października w Garwolinie na ul. Kościuszki nieznany mężczyzna umyślnie uszkodził drzwi wejściowe do salonu. Uszkodzeniu uległ ogranicznik otwarcia drzwi, zawiasy oraz framuga ściany. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijany uderzył w ogrodzenie

30 października w Woli Życkiej kierowca osobowego opla zjechał z drogi, dachował oraz uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Nietrzeźwi za kierownicą

31 października w Maciejowicach policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który kierował samochodem osobowym marki Renault Clio, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 2 listopada w Garwolinie policjanci zatrzymali 41-latka,  który kierował samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zatrzymani za narkotyki

31 października w Garwolinie policjanci ujawnili u 33- i 35-letniego mężczyzny ujawnili po woreczku z zapięciem strunowym, w których znajdowała się marihuana. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Lipówkach – sprawca kompletnie pijany

2 listopada w Lipówkach kierowca osobowego VW, doprowadził do kolizji drogowej z osobową skodą. Jak się okazało 23-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,41 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież