Policyjne kontrole szkolnych autobusów

Opublikowano: 12 wrzesień 2018, 06:42 Kategoria Aktualności
policjaautobus

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego 7 września od samego rana, sprawdzali stan techniczny szkolnych autobusów. Okazało się, że skontrolowane autobusy spełnią wymogi techniczne.

Policjantów Ruchu Drogowego z KPP w Garwolinie oraz inspektorów z Inspekcji Transportu Drogowego mogły zobaczyć dzieci z Łaskarzewa, Woli Łaskarzewskiej oraz Miastkowa Kościelnego. Dokładnie sprawdzono 9 autobusów, pojazdy spełniały oczekiwania funkcjonariuszy, co napawa sporym optymizmem. Okazuje się, że przewoźnicy profesjonalnie podchodzą do tematu i dbają o bezpieczeństwo przewożonych dzieci.

To właśnie od stanu technicznego pojazdu i dobrego kierowcy zależy spokojna droga do i ze szkoły. Podobne kontrole będą cyklicznie powtarzane. Najbliższe już wkrótce w kolejnych miejscach. Policjanci mają nadzieję, że również wtedy okaże się, że bezpieczeństwo najmłodszych będzie gwarantowane przez sprawne i dobrze przygotowane do drogi pojazdy.

Zgłoś kontrolę autokaru

Zgłoszenie można złożyć telefonicznie pod nr tel. 25 684 02 13, pisemnie w KPP Garwolin, ul. Stacyjna 23 lub drogą elektroniczną przesyłając pismo na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KPP Garwolin/oprac. red.

Komentarze  

-1 #1 drogówkadamian 2018-09-12 10:40
I tym właśnie powinna zajmować się drogówka, kierowcy osobówek i tak mają yanosika.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież