Urszula Zadrożna odsłania wyborcze karty

Opublikowano: 24 sierpień 2018, 09:18 Kategoria Aktualności
wyboryurszula zadrożnagarwolin

Kampanię wyborczą rozpoczęła Urszula Zadrożna. Pretendentka do stanowiska burmistrza Garwolina przedstawiła „jedynki” na listach wyborów do rady powiatu. Zaprosiła także do debaty przedwyborczej pozostałe kandydatki na włodarza miasta nad Wilgą.

Wczoraj Urszula Zadrożna poinformowała, że zarejestrowane zostały dwa komitety wyborcze. Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla powiatu i miasta Garwolin z Urszulą Zadrożną będzie wystawiał kandydatów na radnych do Rady Miasta Garwolin i kandydata na burmistrza miasta Garwolin. Kandydaci do rady powiatu będą startować z KW Wyborców „Wspólnie dla powiatu”.

- W obu nazwach widnieje słowo wspólnie, ponieważ nie wyobrażam sobie rozwoju miasta bez współpracy z powiatem. Wspólnie z mieszkańcami, wspólnie z powiatem, wspólnie z urzędem marszałkowskim, wspólnie z parlamentarzystami na pewno można zdziałać więcej. Nasze hasło wyborcze to: Wspólnie. Uwierzmy w nasze miasto. Wspólnie. Uwierzmy w nasz powiat – mówiła Urszula Zadrożna podczas konferencji prasowej zorganizowanej w parku 550-lecia w Garwolinie.

Urszula Zadrożna ma w swoim CV prace m.in. na stanowiska sekretarzy miasta i powiatu. Od 2007 roku jest radną powiatową, w III kadencji pełniła funkcję przewodniczącej rady. Od 2015 roku jest wicestarostą. Jest mieszkanką Garwolina. Nie należy do partii politycznej. Jest jedną z założycielek stowarzyszenia Wspólnota Powiatowa. - Jestem przekonana, że moje wykształcenie, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie mogą być w dalszym ciągu wykorzystywane na rzecz rozwoju naszego miasta. Znane mi są problemy Garwolina i jego mieszkańców, jestem przecież mieszkanką tego miasta – mówiła.

Kandydatka na burmistrza zaprosiła pozostałych pretendentów do debaty. Jednocześnie przedstawiła zarys programu wyborczego. Doświadczona w pracy samorządowej mieszkanka Garwolina planuje m.in. wprowadzić budżet obywatelski, zadbać o przestrzeń publiczną, stworzyć w mieście centrum przesiadkowe powiatu.

Podczas konferencji przedstawiono także wyborcze „jedynki”, które będą otwierać listy KWW „Wspólnie dla powiatu”. Będą to Jerzy Makulec, Stefan Gora, Teresa Bąk, Agnieszka Komorowska, Józef Szopa, Piotr Osmólski.

Łukasz Korycki

Komentarze  

+6 #14 namaszczenieKról Dawid 2018-08-26 09:15
Cytuję Uriasz Hetyta:
Jak w tytule i nie chodzi tu II wojnę światową.Jedno mnie ciekawi ,nawet burmistrz Mikulski wystawił inną kandydatkę vivente rege niż znana mu i poniekąd wywodząca się z tego środowiska pani Zadrożna.a7uzc

Nie wiem co cię ciekawi, ale władza tak ludzi ogłupia, że niektórzy rządzący sadzą, że są nieśmiertelni i żadnych następców nie namaszczą, albo namaszczą takich, którzy mogą okazać się gorsi od nich, żeby nie stracić na swoim wizerunku. Są to z reguły tacy, którzy uważają, że władza to rządzenie i manipulacja ludźmi dla własnej korzyści a nie dla dobra społecznego.
Cytować
+6 #13 niewiedzaobserwator 2018-08-26 09:02
Cytuję nnn:
Cytuję Marley:
No krew mnie za chwilę zaleje: "(...) planuje m.in. wprowadzić budżet obywatelski" A to ten który jest to jest jaki przepraszam?! Wasz? Na zasadzie Tadka i jego skarbniczki - miasto dopłaca do mieszkańców? To pokazuje właśnie mentalność urzędasa. Do lamusa z nimi.

Człowieku czy ty wiesz co to jest budżet obywatelski bo chyba nie i dlatego takie dyrdymały piszesz. Poczytaj o budzecie obywatelskim.


Jak ktoś, kto nigdy nie brał pod uwagę budżetu obywatelskiego może go rozumieć? Takie rzeczy są czarną magią dla władzy absolutnej.
Cytować
+11 #12 To system jest zły.Alicja 2018-08-26 07:26
Nie zauważyliście, że jakie by wybory nie były, jacy kandydaci by nie startowali, to zawsze rządzą ci sami? Po tej całej naszej rewolucji 89 tak się poustawiali, że praktycznie do dziś wraz ze swoimi klanami są nie do ruszenia. Cały czas te same stare figury. A jaki wrzask był, gdy PIS próbował to ruszyć, że demokrację nam niszczą, a teraz jak korzyść może być to wszyscy się garną do niedemokratyczn ego PISu. A może złe by nie były partyjne listy nawet na wójtów z ludźmi z wykształceniem i przygotowaniem. Żeby tę zepsutą powiatową, gminną krew upuścić, wymieszać. Żeby wyciąć te całe rodziny, synekury, klany nietykalnych, lepszych z urodzenia.
Cytować
+5 #11 budzetnnn 2018-08-25 23:46
Cytuję Marley:
No krew mnie za chwilę zaleje: "(...) planuje m.in. wprowadzić budżet obywatelski" A to ten który jest to jest jaki przepraszam?! Wasz? Na zasadzie Tadka i jego skarbniczki - miasto dopłaca do mieszkańców? To pokazuje właśnie mentalność urzędasa. Do lamusa z nimi.

Człowieku czy ty wiesz co to jest budżet obywatelski bo chyba nie i dlatego takie dyrdymały piszesz. Poczytaj o budzecie obywatelskim.
Cytować
+1 #10 Chłopa nam trzagarwolanka 2018-08-25 16:52
Urszula już się dorobiła we Wspólnocie to jeszcze mało. Wnuki bawić, a Iwona male dzieci niech niańczy a nie Maćka obarcza tym obowiązkiem. .
Cytować
+9 #9 A PiS?Polityk 2018-08-25 15:22
Pięknie piszecie. Tylko poczekajcie jak PiS ogłosi swoje listy- tam dopiero będziecie mieli całkiem nowe twarze. Wszyscy otwierający listy to będą ludzi, których "dobra zmiana" poustawiała na dobrze płatnych stołkach. Ludzie pamiętajcie, że listy komitetów nie kończą się na 1. To właśnie na dalszych miejscach macie ludzi, którzy mogą wnieść coś nowego do samorządu powiatu czy województwa. Tam szukajcie wartościowych ludzi.
Cytować
+2 #8 budżetMarley 2018-08-24 21:08
No krew mnie za chwilę zaleje: "(...) planuje m.in. wprowadzić budżet obywatelski" A to ten który jest to jest jaki przepraszam?! Wasz? Na zasadzie Tadka i jego skarbniczki - miasto dopłaca do mieszkańców? To pokazuje właśnie mentalność urzędasa. Do lamusa z nimi.
Cytować
+1 #7 OdpowiedzMarek 2018-08-24 16:41
Cytuję Zygi:
Same staruchy i nieudacznik Wilbik... oni maja zmieniać Garwolin? Tylko pacany na nich zagłosują


W takim razie chciałbym być takim "nieudacznikiem "
Cytować
+2 #6 Nigdy Więcej !!!!Uriasz Hetyta 2018-08-24 16:18
Jak w tytule i nie chodzi tu II wojnę światową.Jedno mnie ciekawi ,nawet burmistrz Mikulski wystawił inną kandydatkę vivente rege niż znana mu i poniekąd wywodząca się z tego środowiska pani Zadrożna.a7uzc
Cytować
+8 #5 WyboryGość 2018-08-24 15:39
znowu to samo , te same twarze , te same obietnice , porażka. Wiem że zaraz się odezwą że młodzi się nie garną , a ja pytam jaką mają szansę przebić się przez ten mur , beton polskiej i lokalnej polityki ? Od 89 roku nic tylko te same twarze , jedno co się nie zmienia to zapewne koryto.
Cytować
-4 #4 Anty-pisPytający 2018-08-24 14:49
Widać, że już pojawiły się trole piszące na zamówienie PiS. Dobrze wiedzą, że trzecia siła w powiecie która zdobędzie od 3 do 5 mandatów zabierze samodzielne rządy PiSowi. Dlatego zaczęło się wypisywanie nieprzychylnych komentarzy. Robicie z Państwem co chcecie a teraz jeszcze chcecie przejąć samorządy. Tylko co z Was za samorządowcy jak będziecie robić to co centrala partii Wam nakaże. W każdej partii ludzie mają dużą samodzielność a u Was nawet Grzesio zmienił poglądy co do dwukadencyjnośc i bo Jarek mu kazał zmienić...
Cytować
+27 #3 To jakieś nieporozumienie ...Wyborca 2018-08-24 14:13
Sam powiatowy beton. Jak można mówić, że chce się zmienić miasto i powiat, skoro wystawia się na liście ludzi, którzy zasiadają w radach powiatu i miasta co kadencję. Porażka...
Cytować
+22 #2 CieniutkoRyszard 2018-08-24 11:45
A starszych to już nie było?
Praktycznie same "zgrane karty". No cóż, jaki Pan - taki kram.
Cieniutko, cieniutko :-(
Cytować
+26 #1 LolZygi 2018-08-24 09:24
Same staruchy i nieudacznik Wilbik... oni maja zmieniać Garwolin? Tylko pacany na nich zagłosują
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież