Dzieje się latem! Zaplanuj weekend

Opublikowano: 10 sierpień 2018, 16:41 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

10 sierpnia – wernisaż w Galerii „Kotłownia”

Kolejną wystawę prac malarskich w Galerii „Kotłownia” można oglądać już od 10 sierpnia. W piątek o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy Olgi Skorży pt „Rytm i przestrzeń”. To kontynuacja i rozwinięcie kolekcji dyplomowej pt. „Rytm i kolor”. Inspiracją do tworzenia abstrakcyjnych kompozycji malarskich są uniwersalne zagadnienia takie jak rytm, kolor, światło, przestrzeń i ruch.

Więcej o wystawie

11 sierpnia – uroczystość patriotyczno-wojskowa w Wildze

Zarząd Inżynierii Wojskowej, Stowarzyszenie Saperów Polskich oraz Samorząd Gminy Wilga zapraszają w sobotę na uroczystość patriotyczno-wojskową w 74. rocznicę udziału saperów 1A WP w działaniach bojowych na środkowej Wiśle. Początek uroczystości o godzinie 10:00, a w programie między innymi msza święta, występ chór dziecięcego z Dęblina, wystawa sprzętu, zdjęć. Po zakończeniu części oficjalnej rozpocznie się piknik zorganizowany przez władze gminy Wilga.

Więcej o uroczystościach

12 sierpnia – piknik w Woli Rębkowskiej

W niedzielę w Woli Rębkowskiej odbędzie się Festyn Rodzinny pod hasłem „Urządzamy plac zabaw dla dzieci w Woli Rębkowskiej”. Festyn rozpocznie się o godzinie 13:00 mszą świętą w intencji mieszkańców, a później w programie między innymi: występ dzieci ze szkoły w Woli Rębkowskiej, inscenizacja „Sobótki” w wykonaniu Amatorskiego Klubu Seniora. Gwiazdą wieczoru będzie Tomasz Niecik.

Więcej o festynie

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież