62 tys. zł na rehabilitację Filipka!

Opublikowano: 09 sierpień 2018, 13:16 Kategoria Aktualności
filip teperekstary pilczyngmina łaskarzew

- Kolejny raz mieszkańcy gminy Łaskarzew i okolic udowodnili ze potrafią się jednoczyć w potrzebie – podkreślają organizatorzy Pikniku Charytatywnego dla Filipka Teperka – Na rehabilitację czterolatka w Stary Pilczynie zebrano 62 901 zł!

Niedzielny piknik był poprzedzony wieloma dniami przygotowań, w trakcie których organizatorzy wielokrotnie spotykali się z życzliwością. Plac szkoły w Starym Pilczynie wypełniły stragany, gdzie mieszkańcy gminy Łaskarzew i nie tylko serwowali lokalne przysmaki.

Dla dzieci przewidziano cała paletę atrakcji. Od „dmuchańców”,  przez watę cukrowa, po kącik dziecięcy z malowaniem twarzy i słodyczami. Podczas licytacji uczestnicy pikniku znowu pokazali wielkie serca. Wylicytowane zostały wszystkie zebrane fanty.

Dużym zainteresowaniem cieszyła sie tez loteria fantowa. Punktem kulminacyjnym był występ gwiazdy wieczoru, finalisty 8. edycji programu The Voice of Poland Dave'a Adamashvili z Gruzji. Następnie do zabawy porwał wszystkich zespół NonSens.

W trakcie pikniku rozegrano towarzyski turniej piłkarski. Na boisku zaprezentowały się także młodzieżowe drużyny Snajpera Sośninka i Hutnika Huta Czechy.

Podczas pikniku zebrano 62 901 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację 4-letniego Filipa Teperka, zmagającego się z bardzo rzadką chorobą genetyczną.

łk

fot. Przemysław Dębek

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież