Nowi dyrektorzy i referaty w starostwie

Opublikowano: 08 sierpień 2018, 08:23 Kategoria Aktualności
starostwo powiatowe

W ostatnich tygodniach doszło do dwóch zmian na stanowiskach dyrektorów wydziałów Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Ponadto powstały trzy referaty.

Na emeryturę przeszło dwóch dyrektorów: Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska - Anna Żurawek oraz Wydziału Komunikacji - Bronisława Ornat. Ich miejsce zajęli pracownicy tych wydziałów z odpowiednim doświadczeniem. Na czele wydziału rolnictwa stanęła Agnieszka Gromół, a prace wydziału komunikacji nadzoruje Zbigniew Węgrzynek.

Dodatkowo, od 1 sierpnia, w ramach dwóch istniejących wydziałów wydzielono trzy referaty. Wydział Geodezji zyskał Referat Gospodarki Nieruchomościami. Jego kierownikiem został Zenon Gałązka. Dwa referaty powstały w Wydziale Komunikacji. Tym od rejestracji pojazdów zarządzać będzie kierownik Krzysztof Paprota, a tym od praw jazdy – Justyna Kender-Ochnik. - Zmiany mają na celu usprawnienie działania starostwa i obsługi petentów – zaznacza starosta powiatu Marek Chciałowski.

łk

Komentarze  

+1 #4 bajkiwuj 2018-08-09 15:19
Od lat kolejki były i nikomu nie chciało się z tym nic zrobić , tak i teraz będzie . Jak kierować będzie ,,swoja '' osoba to będzie po staremu . Dlaczego nie powołano kogoś obcego premiowanego za ściganie do pracy urzędników ? Np na zasadzie 100zł za każde wykryte obijanie się.
Cytować
+3 #3 PosterEdukacja 2018-08-09 13:51
osoby oczekujące w długiej kolejce do wydziału komunikacji zapraszamy do zwiedzania budynku starostwa - niczym port lotniczy - można poznać historię byłą i nazwiska obecnych dygnitarzy
Cytować
-1 #2 Odpowiedź hrabinieTako 2018-08-09 10:54
Ja nie wiesz to "hrabino" to nie pisz głupstw.
Cytować
+1 #1 dosc niszczycieli chłopówhrabina 2018-08-08 14:13
sami działacze ZSL-PSL. CZAS POWYMIENIAC TYCH CHŁOPSKICH DZIAŁACZY NA LUDZI KOMPETENTNYCH RAZEM Z TYM STAROSTA ktory zniszczył samorzadnosc w powiecie
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież