Maria Perek pożegnała się z urzędem. Nowa wiceburmistrz zaczyna dziś

Opublikowano: 01 sierpień 2018, 07:36 Kategoria Aktualności

W garwolińskim magistracie spędziła w sumie 22 lata. Wieloletnia wiceburmistrz Garwolina Maria Perek na ostatniej sesji Rady Miasta Garwolina pożegnała się z urzędem. Od dziś oficjalnie nowym zastępcą burmistrza jest Marzena Świeczak.

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta Garwolina burmistrz Tadeusz Mikulski oraz radni na czele z przewodniczącym Markiem Jonczakiem podziękowali Marii Perek z wieloletnią współpracę. Podziękowania i życzenia złożyła także wicestarosta powiatu garwolińskiego Urszula Zadrożna.

- Składamy Pani serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, za pracę na rzecz rozwoju miasta, w szczególności z zakresu inwestycji i remontów, planowania przestrzennego, gospodarki komunalnej, ochrony środowiska i pozyskiwania funduszy, a także za zaangażowanie i profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych. Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i realizacji dalszych planów – mówił bumirmistrz Tadeusz Mikulski w imieniu własnym i przewodniczącego rady Marka Jonczaka.

- Mam nadzieję, że będzie Pani służyła dobrą radą zarówno panu burmistrzowi, jak i radnym – dodał Marek Jonczak.

Maria Perek pracowała w Urzędzie Miasta w Garwolinie 22 lata. – Z czego 3 lata jako zwykły pracownik, 3 lata jako kierownik i 16 lat jako zastępca burmistrza. Praca nie była łatwa, ale dawała dużo satysfakcji z rozwiązywania problemów mieszkańców i tego, jak to miasto przez te 20 lat się zmieniło – mówiła Maria Perek. - Chciałam podziękować wszystkim, którzy ze mną współpracowali. Było mi bardzo miło z Państwem tyle lat pracować – podkreślała.

Maria Perek z dniem 29 lipca przeszła na emeryturę i rozstała się z urzędem miasta, a z 1 sierpnia pracę na stanowisku wiceburmistrza Garwolina rozpoczyna Marzena Świeczak.

jd

 

 

 

Komentarze  

0 #1 tfuwuj 2018-08-01 23:43
tfu i jeszcze raz tfu
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież