Nowy wóz dla sanepidu prosto z ministerstwa

Opublikowano: 09 lipiec 2018, 06:34 Kategoria Aktualności
sanepidsamochódministerstwo sportu

Dzięki staraniom posła Grzegorza Woźniaka, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Garwolinie otrzymała Skodę Superb. Auto pochodzi z majątku Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Krótka uroczystość przekazania samochodu odbyła się w piątek na placu przed PSSE w Garwolinie. Wziął w niej udział m.in. wiceminister sportu i turystyki Jarosław Stawiarski.

Nie zabrakło posła Woźniaka. - Kilka miesięcy temu dyrektor stacji pani Dorota Brojek zwróciła się do mnie o pomoc w bezpłatnym pozyskaniu samochodu z instytucji rządowych. Spotkaliśmy się z panią Dyrektor z wiceministrem Stawiarskim. Przedstawiliśmy zły stan posiadanym samochodów przez garwoliński Sanepid. Koszty napraw przewyższały ich wartość. Minister obiecał pomoc – opisuje na swoim facebooku parlamentarzysta.

- Posiadanie samochodu tej klasy przyczyni się do lepszego komfortu, a przede wszystkim bezpieczeństwa pracowników wykonujących czynności i działania inspekcyjne w powiecie garwolińskim, ale też wpłynie na wizerunek naszej Stacji – napisała w podziękowaniu Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie Dorota Brojek.

łk

fot. facebook G. Woźniaka

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież