Dzieje się latem! Zaplanuj weekend

Opublikowano: 06 lipiec 2018, 15:24 Kategoria Aktualności
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

6 lipca – pokaz Studia Artystycznego Metro

Ponad 100 młodych talentów zaprezentuje się dziś wieczorem na scenie garwolińskiego Domu Kultury. O godzinie 19:30 rozpocznie się pokaz powarsztatowy Studia Artystycznego Metro działającego przy Teatrze Buffo. Przez ostatnie 2 tygodnie młodzi wokaliści szlifowali swoje umiejętności między innymi pod okiem Janusza Józefowicza. Pokaz ma charakter otwarty – każdy widz jest mile widziany, CSiK zachęca do obejrzenia widowiska nie tylko fanów „Metra”.

Więcej

6-8 lipca – kino plenerowe w gminie Pilawa

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pilawie wspólnie z parafiami rzymskokatolickimi z terenu gminy zaprasza na kolejną edycję kina plenerowego. W tym roku będą to filmy ukazujące historię naszego kraju. Wstęp na seanse jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają miejsca na 130 leżakach. Seanse odbywać się będą od 6 do 8 lipca o 21.00 na parkingach przy kościołach parafialnych: 6 lipca – Gocław, film ,,Czarny czwartek,,, 7 lipca - Trąbki, film ,,Kamienie na szaniec,,,  8 lipca - Pilawa, film "Miasto 44".

Więcej

8 lipca – Tłokowisko

Kochacie stare samochody? Nie może Was zabraknąć w niedzielę na „Zarzeczu”. To już 5. edycja „Tłokowiska”, czyli największego w naszym regionie zlotu aut klastycznych, modyfikowanych i motocykli. Gośćmi specjalnymi będą Krzykacz z Edziem i Kabaret Czwarta Fala. Nie przegapcie tego!

Więcej

8 lipca – Akordeoniści w Łaskarzewie

W niedzielę w Łaskarzewie odbędzie się XII Międzynarodowy Festiwal Akordeonistów. W Alejkach będzie można usłyszeć między innymi uczniów klasy akordeonu Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Garwolinie, lokalne zespoły muzyczne, Zespół Pieśni i Tańca Cygański Tabor. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasta Łaskarzewa i Starosta Powiatu Garwolińskiego. Początek o godzinie 14:00.

8 lipca – wyścig kolarski w Miętnem

Pasjonatów sportów rowerowych Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont” zaprasza do udziału w Wyścigu Kolarskim Par Mieszanych o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Start o godz. 11.00 przy Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Zawody zostaną rozegrane w tym roku w trzech kategoriach: rower szosowy na dystansie 4 x 6 km, rower dowolny na dystansie 2 x 6 km i rower rodzinny na dystansie 1 x 6 km. W pierwszych dwóch kategoriach wystartować mogą pary mieszane: kobieta- mężczyzna – powyżej 16 roku życia. W kategorii rodzinnej para: rodzic /opiekun - dziecko – do 16 roku życia. Wyścig odbywać się będzie w ruchu otwartym. Obowiązują kaski. Opłata za uczestnictwo to 20 zł od pary. Zapisy uczestników będą zbierane w dniu zawodów w biurze zawodów (Dworek Miętne) od godz. 10.00. 

Więcej

oprac. red.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież