Zawisł nad skarpą. BMW wezwało pomoc

Opublikowano: 12 czerwiec 2018, 09:43 Kategoria Aktualności
wilgawypadekłośskurcza

Kierowca osobowego BMW trafił do szpitala, po tym jak auto uderzyło w łosia. Informację o wypadku policjantom wysłał… samochód.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 23 w Skurczy (gm. Wilga). - Oficer dyżurny KPP Garwolin otrzymał zgłoszenie z centrali alarmowej BMW, że w pojeździe uszkodzeniu uległ przód oraz występuje brak kontaktu z kierowcą. Okazało się, że kierowca osobowego BMW uderzył w łosia, który wtargnął na jezdnię – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Pomocy poszkodowanemu udzielili strażacy. - Strażacy ewakuowali kierowcę z pojazdu, ułożyli na noszach i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego przekazano poszkodowanego. Ponadto odłączono zasilanie elektryczne w uszkodzonym pojeździe – relacjonuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Kierowca z obrażeniami niezagrażającemu życiu został przewieziony do szpitala. Zwierzę nie przeżyło kontaktu z maszyną. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Wilga.

red.

fot. czytelnik

Komentarze  

0 #2 bmwtomtom 2018-06-15 21:02
Cytuję BMW:
Ciekawe czy miał autocasco ?


Poliftowe F20 patrząc na zdjęcia, niemalże nowe auto i pytanie o autocasco? :o
Cytować
+2 #1 BawaraBMW 2018-06-12 15:29
Ciekawe czy miał autocasco ?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież