Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 11 czerwiec 2018, 19:49 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie 4 do 10 czerwca

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 246 interwencji, odnotowali 19 kolizji i 8 wypadków drogowych.

Ciężarówka na środku drogi i pijany kierowca

6 czerwca oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na DK 17 na środku drogi znajduje się samochód ciężarowy. Na miejsce udali się policjanci z PP Pilawa i potwierdzili zgłoszenie. W samochodzie znajdował się kierowca ciężarowego Volvo 36-letni mężczyzna, który był w stanie nietrzeźwości - wynik 3,04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Potrącenie w Żelechowie. Poszkodowany z promilami

7 czerwca przed godziną 23:00 w Żelechowie na ul. Długiej doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna (trzeźwy) kierujący samochodem marki Opel, zawracając na stacji paliw potrącił prawidłowo przechodzącego 37-letniego pieszego (3.19 promila alkoholu). Pieszy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Wypadek w Maciejowicach. Rowerzysta trafił do szpitala

8 czerwca w Maciejowicach na ul. Lubelskiej doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Toyota i 22-letniego rowerzysty. Pojazd jak i rowerzysta  poruszali się w tym samym kierunku. Rowerzysta doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Garwolin: 80-latka wtargnęła prosto pod koła hondy

9 czerwca w Garwolinie na ul. Długiej doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca pojazdem Honda Civic, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w lewo potraciła 80-letnią kobietę, która nagle wtargnęła na jezdnię, usiłując przejść na drugą stronę. Poszkodowana doznała powierzchownych urazów ciała i została przewieziona do szpitala. Kierująca pojazdem trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijany uderzył w słup

10 czerwca w Kozicach 23-letni mężczyzna kierujący samochodem marki BMW uderzył w słup linii energetycznej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Podczas badania mężczyzna w wydychanym powietrzu posiadał 0,73 promila alkoholu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Na podwójnym gazie

10 czerwca w Rudzie Tarnowskiej policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem Ford Transit, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież