Motocykl stanął w płomieniach. Kierowca poparzony

Opublikowano: 06 czerwiec 2018, 15:10 Kategoria Aktualności
wypadekmotocyklwola rębkowskastraż pożarna

Do wypadku z udziałem motocyklisty i ciężarówki doszło w Woli Rębkowskiej na drodze krajowej nr 76. Jednoślad stanął w płomieniach.

Po godz. 13 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Przemysłowej w Woli Rębkowskiej, w którym uczestniczył samochód ciężarowy Berliet Camiva i motocykl marki Kawasaki.

- W wyniku zderzenia motocykl stanął w płomieniach, a kierujący nim mężczyzna uległ rozległym oparzeniom. Strażacy zabezpieczyli teren akcji i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy mężczyźnie, którego następnie przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto podano prąd piany ciężkiej, co doprowadziło do ugaszenia pożaru – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Garwolin, który pozostaje na miejscu zdarzenia w celu kierowania ruchem wahadłowym.

Aktualizacja, godz. 15.25. Asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji, precyzuje, że motocyklista wyprzedzał na podwójnej ciągłej i zderzył się ze skręcającą w lewą stronę ciężarówką. Kierowca jednośladu z poparzeniami 50% ciała, trafił śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie.

red.

fot. czytelnik, Dominik

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież