Nowy przystanek autobusowy w mieście

Opublikowano: 11 maj 2018, 06:53 Kategoria Aktualności
przystanekgarwolinautobusy

Na wniosek mieszkańców Cichego Zakątka, przy al. Legionów powstanie nowy przystanek autobusowy.

Zatoka dla autobusów powstanie przy pasie w kierunku Sulbin, między skrzyżowaniami al. Legionów z Targową i Wiejską. – Mieszkańcy osiedla Cichy Zakątek zgłosili się do urzędu z taką prośbą. Głównie chodzi tu o powstanie przystanku dla miejskiej linii między szpitalem a Tesco. Od głównego mostu do działek nie ma teraz żadnego przystanku – wyjaśnia Albert Baran z Urzędu Miasta w Garwolinie.

Nowe miejsce dla pojazdów komunikacji powstanie w najbliższych tygodniach. Będą mogli korzystać wszyscy przewoźnicy, po uzyskaniu zgody z magistratu. Aktualnie trwa projektowanie nowej organizacji ruchu w tym miejscu. Jednocześnie urzędnicy szukają lokalizacji dla drugiego przystanku w tej części miasta, ale przy jezdni w kierunku centrum.

Łukasz Korycki

Komentarze  

+7 #5 KorekRyszard 2018-05-11 20:51
Nie dość że miasto jest zakorkowane codziennie to jeszcze przystanek autobusowy? to może co d 10 metrów jakaś kolejna przeszkoda
Cytować
+15 #4 Nowy przystanek ?staruszek 2018-05-11 18:17
Gdyby pan Baran pochodził z Garwolina to by wiedział, że w tym miejscu był przystanek PKS-u ale został zlikwidowany ze względów bezpieczeństwa kilkanaście lat temu. Ruch uliczny na Alei Legionów był wtedy dużo mniejszy.
Cytować
+11 #3 NieporozumienieBaśka 2018-05-11 13:56
To jest za skrzyżowaniem i tuż przed skrzyżowaniem i przejściem dla pieszych .Ponadto zablokują ostatnie trzy miejsca parkingowe do sklepu spożywczego.Lit ości władzo, sami nas wypychacie w sidła lidlów ,biedronek i innych. Co mają robić lokalni handlowcy ?????
Cytować
+16 #2 przystanekbedok 2018-05-11 13:33
To mieszkańcy zakątka autobusami jeżdżą?
Cytować
+13 #1 PrzystanekGość 2018-05-11 13:14
Jest przystanek pomiędzy mostem a działkami - przy koszarach.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.