reklama

Policjanci zapobiegli samobójstwu

Opublikowano: 02 styczeń 2015, 07:09 Kategoria Aktualności
samobójstwopolicja
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z garwolińskiej komendy dzięki natychmiastowej reakcji prawdopodobnie uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.

Dzień przed wigilią świąt Bożego Narodzenia dyżurny garwolińskiej komendy policji odebrał telefon od rozmówcy, który twierdził że nie chce mu się żyć, chce ze sobą skończyć kalecząc sobie ręce.

 

reklama


- W czasie, kiedy dyżurny przekonywał mężczyznę by nie robił sobie krzywdy oraz utrzymywał z nim rozmowę, jego zastępca ustalił i skierował na miejsce patrol interwencyjny, który po dojechaniu kontynuował rozmowę oraz nie dopuścił do dalszego samookaleczenia. Po chwili pojawiła się również karetka pogotowia, której załoga zabrała mężczyznę z powierzchownymi ranami przedramienia do szpitala ? relacjonuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Po raz kolejny policjanci swoim profesjonalizmem i właściwymi działaniami udowodnili, że stoją na straży nie tylko porządku i bezpieczeństwa mieszkańców ale także dbają o ich życie i zdrowie.

KPP Garwolin/opr. łk

fot. sxc.hu


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama