reklama

Czy zapisałeś się na test z języka angielskiego?

Opublikowano: 10 wrzesień 2014, 10:45 Kategoria Aktualności
Wielki Test Języka Angielskiegoświat językówCSiK
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Ostatnie wolne miejsca czekają właśnie na Ciebie. Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 14 września, o godzinie 11:00 w sali kinowej CSiK. Oprócz możliwości sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, na uczestników będą czekały nagrody.

O pierwszą z nagród można powalczyć już przy rejestracji ? wystarczy wymyśleć ciekawe hasło zachęcające do nauki języków obcych. Jak zostać uczestnikiem Wielkiego Testu Języka Angielskiego? Wystarczy wejść na stronę www.garwolin.znaangielski.pl i się zarejestrować. Udział w teście jest całkowicie bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, więc nie ma co zwlekać z decyzją. W programie spotkania są także ciekawe konkursy edukacyjne z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania książki do nauki gramatyki, słowniki i wiele ciekawych upominków. W zabawę włączyła się także Monika Szostak, która podczas imprezy będzie miała dla uczestników testu muzyczną zagadkę.

Wielki Test Języka Angielskiego to ogólnopolska akcja, w którą Garwolin włącza się po raz pierwszy. Tym samym znajdzie się w gronie 78 miast, które sprawdzą, jak dobrze znają język angielski. 14 września o godzinie 11:00 w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie napiszemy: I) test dziecięcy dla uczestników od 8 do12 roku życia; II) TOEFL Junior? dla uczestników od 13 do 17 roku życia; III) TOEIC? dla uczestników od 18 roku życia.

reklama


Testy językowe TOEFL Junior i TOEIC zostały opracowane przez ETS Global na podstawie autentycznych fragmentów egzaminów ETS - organizatora globalnie rozpoznawanych i honorowanych certyfikatów językowych. Czas przeznaczony na napisanie testów językowych TOEFL Junior i TOEIC wynosi 75 minut, a testów dziecięcych 35 minut.

Lokalnym organizatorem testu jest Szkoła Językowa ?Świat Języków? przy wsparciu Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Impreza została objęta honorowym patronatem Burmistrza Miasta Garwolina oraz Przewodniczącego Rady Miasta Garwolin.

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama