reklama

Pirat drogowy i jego 128 punktów karnych

Opublikowano: 05 wrzesień 2014, 10:17 Kategoria Aktualności
KWP RadomKPP Garwolinpolicjapirat drogowy
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z garwolińskiej drogówki po pościgu zatrzymali 37-letniego kierowcę audi, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli i uciekając, łamał przepisy, stwarzając realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Policjanci z garwolińskiej drogówki, patrolujący drogę krajową nr 17, w miejscowości Puznówka zauważyli audi, które poruszało się z dużą prędkością, wyprzedzając inne pojazdy w sposób powodujący zagrożenie. Między innymi, w terenie zabudowanym kierujący tym pojazdem przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h.

Gdy funkcjonariusze chcieli zatrzymać pojazd do kontroli, kierujący audi nie zastosował się do sygnału nakazującego zatrzymanie i zaczął uciekać przed radiowozem, rażąco łamiąc przepisy i stwarzając realne zagrożenie dla ruchu. Po kilkunastu kilometrach uciekające audi zostało zatrzymane. Okazało się, że 37-letni kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenia mężczyzna kierujący audi będzie odpowiadał przed sądem. Za popełnione wykroczenia policjanci naliczyli mu aż 128 punktów karnych.

reklama


mat.pras.

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama