reklama

250 tys. zł do podziału dla Plastusia i CSiK

Opublikowano: 26 sierpień 2014, 11:36 Kategoria Aktualności
PlastuśCSiKrada miastabiblioteka
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Na wczorajszej sesji garwolińscy radni podjęli decyzję o przesunięciach w budżecie miasta ? jednomyślnie. Dzięki temu dach nad salą kinową będzie wymieniony, a Publiczne Przedszkole nr 8 ocieplone.

- Pan burmistrz wnioskuje o wprowadzenie do budżetu 250 tys. zł dywidendy z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji i przeznaczenie tych pieniędzy w kwocie 70 tys. zł na modernizację budynku przedszkola nr 8 oraz 180 tys. zł na remont dachu nad salą kinową Centrum Sportu i Kultury ? tłumaczyła skarbnik Katarzyna Nozdryn-Płotnicka.

 

reklama


Propozycję burmistrza, jak podkreślał przewodniczący Marek Janiec, w imię dobrej współpracy, radni przyjęli jednogłośnie.

Za pieniądze przeznaczone na modernizację Publicznego Przedszkola nr 8 ?Plastuś? zostanie wykonane docieplenie jednej ściany budynku oraz ? jeśli wystarczy pieniędzy ? zostanie wymieniona podłoga w jednej z sal. Ostatniej, która nie została jeszcze wyremontowana. Wszystkie pozostałe sale mają już nową podłogę.

Remont czeka także Centrum Sportu i Kultury. Za 180 tys. zł zostanie wymieniony dach nad salą kinową. W tej chwili pokrywa go stary eternit. Dzięki tym pieniądzom cały budynek zyska nowy, jednakowy dach ułożony z blacho dachówki. Na pozostałej części budynku zostanie on wymieniony w ramach modernizacji i rozbudowy Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej.

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama