reklama

Takich koncertów tu jeszcze nie grali

Opublikowano: 20 czerwiec 2011, 10:42 Kategoria Aktualności
dni garwolinavideobaduchowskiorkiestra osp
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Podobno zostaną do środy, bo tak im się podobało. Publiczności także ? dwugodzinne szaleństwo, wspólne śpiewanie i na koniec bardzo długie kolejki po autografy. Tak było na wczorajszym koncercie gwiazdy. Wieczorny występ Video poprzedził koncert orkiestry dętej OSP z Garwolina oraz Wojciecha Baduchowskiego i przyjaciół.

- Jak zwykle była świetna atmosfera, ale wyjątkowo dobrze my się bawiliśmy. Płynęła tak pozytywna energia od publiczności, że nie chciało nam się kończyć ? usłyszeliśmy od muzyków po zakończonym koncercie. I to było widać na scenie. Video rozgrzało publiczność do czerwoności, choć na zewnątrz temperatura wysoka nie była. Muzyków nie trzeba było długo prosić o bis ? nawet ten drugi.

 

reklama


Mieszkańcy Garwolina, szczególnie najmłodsze pokolenie, wykazali się znajomością wszystkich utworów zespołu. Wspólnemu śpiewaniu nie było końca. Długa kolejka fanów ustawiła się także po autografy i wspólne zdjęcia. Po tak udanym koncercie możemy się chyba spodziewać, że Video jeszcze nie raz u nas zagości. Tym bardziej, że muzycy znaleźli jeszcze jeden powód, żeby do nas wrócić. ? Macie najlepszą pizzę pepperoni, jaką jadłem ? przekonywał ze sceny Bartek, gitarzysta zespołu. Dopytaliśmy, co w niej było takiego wyjątkowego. - Idealnie doprawiona, idealne proporcje salami do pepperoni. Po prostu wyśmienita. Nazwy pizzerii nie podam, ale gorąco polecam.

Nazwisko Wojciecha Baduchowskiego w muzycznym Garwolinie oznacza nastrojową nutę. Tak było wczorajszego wieczoru. Utwory Tadeusza Nalepy czy Republiki przypomniały publiczności tych, którzy odeszli. Wojciech Baduchowski wystąpił z zespołem Eden i przyjaciółmi

Około godziny 18 swoje drugie oblicze pokazała na scenie garwolińska orkiestra dęta OSP . Prawie 60-osobowy oprócz tradycyjnych utworów ? polki, walca czy marsza, wykonał także utwory muzyki rozgrywkowej i rockowej. Największy aplauz publiczności wzbudził ?Smoke on the water? i ?The final countdown?. W partiach wokalnych muzykom towarzyszył Tadeusz Talarek.

jd/łk

Koncert Video i pokaz sztucznych ogni

Koncert ?Oni zaraz przyjdą tu? W. Baduchowskiego, zespołu Eden i przyjaciół

Koncert orkiestry dętej OSP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama