reklama

Kolejny śmiertelny wypadek na ?17?. Nie żyją dwie osoby

Opublikowano: 13 kwiecień 2014, 16:11 Kategoria Aktualności
wypadek17mrokówgmina trojanówpolicjastraż pożarna
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Kierujący pojazdami po trasie nr 17 muszą kierować się na objazdy wyznaczone przez policjantów. Tydzień po tragicznym wypadku w Lipówkach, tym  razem do tragicznego w skutkach wypadku doszło w okolicach Mrokowa (gm. Trojanów).

Przed godziną 13-tą dyżurny garwolińskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr 17 w rejonie miejscowości Mroków (gm. Trojanów). W-  zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe: opel i skoda. Ze wstępnych informacji wynika, iż 32-letnia kobieta kierująca oplem zginęła na miejscu, podróżująca razem z nią trzyletnia dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala ? informuje asp. szt. Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


Dwie osoby podróżujące skodą trafiły do szpitala.  Droga w tym rejonie jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy:

- dla pojazdów ciężarowych ruch odbywa się od strony Lublina przez miejscowość Moszczanka i dalej trasą 801, od strony Warszawy przez Kołbiel i dalej trasą 801,

- dla pojazdów osobowych objazd odbywa się przez miejscowości Wola Korycka Górna, Korytnica i dalej trasą nr 17.

W rejonie zdarzenia pracują trzy załogi ruchu drogowego, policjanci z posterunku w Trojanowie, grupa dochodzeniowo-śledcza która wykonuje czynności procesowe pod nadzorem prokuratora.

Utrudnienia potrwają do czasu wykonania niezbędnych czynności oraz usunięcia skutków zdarzenia. Okoliczności tego zdarzenia będą szczegółowo wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Aktualizacja, 14 kwietnia, godz. 10.05. Jak informuje garwolińska policja, w szpitalu zmarł 59-letni kierowca skody.

KPP Garwolin/opr. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama