reklama

Śmierć motocyklisty na DK 17

Opublikowano: 06 kwiecień 2014, 17:33 Kategoria Aktualności
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Na krajowej "siedemnastce" w wyniku zdarzenia drogowego śmierć poniósł młody mężczyzna kierujący motocyklem. Rejon zdarzenia zabezpieczają policjanci, wykonują również czynności procesowe, które pomogą wyjaśnić śledczym, jak doszło do tego wypadku.

- Około godziny 14:30 oficer dyżurny garwolińskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 17 w rejonie miejscowości Lipówki (gm. Pilawa). Według wstępnych ustaleń 24-letni mężczyzna kierujący motocyklem kawasaki, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - informuje asp. szt. Leszek Wielgosz z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Rejon zdarzenia zabezpieczają mundurowi. Policjanci wchodzący w skład grupy dochodzeniowo-śledczej wykonują czynności procesowe. Na miejsce tego zdarzenia jedzie prokurator. - W rejonie tym kierujący pojazdami mogą napotkać na chwilowe utrudnienia w ruchu, spowodowane koniecznością wykonania niezbędnych czynności oraz usunięcia skutków zdarzenia. Okoliczności tego zdarzenia szczegółowo będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu - dodaje funkcjonariusz.

reklama


Aktualizacja, 7 kwietnia, godz. 9.40. Na prośbę rodziny ofiary, wyłączona została możliwość dodawania komentarzy do tekstu.

KPP Garwolin/oprac. jd {jcomments lock}

fot. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama