reklama

Klikamy i wygrywamy plac zabaw

Opublikowano: 10 czerwiec 2011, 16:10 Kategoria Aktualności
plac zabawaGarwolinPilawaBorowie
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Garwolin, Pilawa, Borowie stanęły do walki w konkursie o nowy plac zabaw. Firma Nivea, z okazji swoich 100 lat, wybuduje w całej Polsce 100 takich miejsc. Gdzie? To zależy od głosowania internautów.

Miasto Garwolin wskazało dwa miejsca - przy ul. Generała Władysława Andersa i na terenach sportowo-rekreacyjnych na garwolińskim Zarzeczu. Gmina Garwolin zgłosiła do konkursu aż 3 lokalizacje pod budowę placów zabaw. W Górkach przy ul. Ks. Pasionka 12 ? jest to działka gminna w pobliżu torów kolejowych, w Nowym Puznowie 46 - przy filii gminnej biblioteki publicznej oraz w Woli Władysławowskiej 27, przy szkole podstawowej. Decyzję o wzięciu udziału w konkursie podjęła także Pilawa, zgłaszając teren przy Przedszkolu w Pilawie, (ul. Wojska Polskiego 4) oraz Borowie, które zgłosiło miejsce przy Publicznej Szkole Podstawowej w Iwowem.

Władze zgłosiły miejsca, a wynik zależy tylko i wyłącznie od aktywności mieszkańców. Im więcej osób zagłosuje, tym większa szansa na zwycięstwo. A chętnych w całej Polsce nie brakuje. Dla zwycięskich 100 lokalizacji firma Nivea ufunduje place zabaw. Sfinansuje zakup i montaż urządzeń, a gotowe obiekty staną się własnością gmin.

reklama


Każdy z nich będzie miał powierzchnię około 250 m2 i będzie się składać m.in. z dwóch wieloelementowych zestawów zabawowych, jednego elementu sprawnościowego, dwóch huśtawek, dwóch bujaków sprężynowych, karuzeli, piaskownicy i ławki, na której będą mogli odpocząć rodzice.

Głosowanie ruszyło 6 czerwca. Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.nivea.pl każdy może oddawać głos codziennie na jedną wybraną przez siebie lokalizację. I tak aż do 31 października.

JuDy


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama