reklama

Burmistrz Łaskarzewa powalczy o reelekcję

Opublikowano: 14 marzec 2014, 15:22 Kategoria Aktualności
łaskarzewlidia sopel-serejamichał pałyskawłodarz rokuradny roku
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

- Będę ubiegać się o reelekcję ? oznajmiła burmistrz Łaskarzewa Lidia Sopel-Sereja chwilę po odebraniu nagrody za zwycięstwo w plebiscycie na Włodarza Roku 2013. Okazałą statuetkę wręczyliśmy także przewodniczącemu łaskarzewskiej rady miasta Michałowi Pałysce ? Radnemu Roku 2013.

Choć plebiscyt rozstrzygnęliśmy na początku lutego, to dopiero dzisiaj znalazła się odpowiednia okazja, aby wręczyć nagrody zwycięzcom. Okazałe szklane statuetki potwierdzające wybór czytelników naszego portalu zostały wręczone podczas dzisiejszej sesji rady miasta w Łaskarzewie. Dwie statuetki, bo plebiscyt zakończył się podwójnym sukcesem samorządowców z miasta nad Promnikiem.

- Ta nagroda to zasługa tych wszystkich, którzy chcą współpracować. Dziękuję za głosy, które potwierdzają to, że realizowane inwestycje są trafne i wpływają na rozwój Łaskarzewa ? powiedziała Włodarz Roku 2013 Lidia Sopel-Sereja. Jak przyznała, przydałyby się jeszcze cztery lata, żeby kontynuować dobrą passę. ? Chciałam oficjalnie powiedzieć, że będę ubiegać się reelekcję ? oznajmiła włodarz. Burmistrz przyznała, że momentem, w którym upewniła się, że będzie startować w jesiennych wyborach, było zwycięstwo w plebiscycie.

reklama


Zadowolenia ze zdobycia tytułu Radnego Roku 2013 nie krył Michał Pałyska. ? To nagroda dla całego miasta ? przyznał. Przewodniczący rady miasta zaznaczył zaangażowanie naszego portalu w przekazywanie informacji nie tylko ze stolicy powiatu.

Łukasz Korycki


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama